Mokka Cukrászda Nyíregyháza

Mokka Cukrászda Nyíregyháza
Mokka Cukrászda NyíregyházaMokka Cukrászda Nyíregyháza
Mokka Cukrászda NyíregyházaMokka Cukrászda Nyíregyháza

Mokka Cukrászda Nyíregyháza bemutatkozása

Helyben készített, eredeti tradíciók tiszteletben tartásával készült, friss süteményekkel, marcipán termékek széles kínálatával, gazdag tortaválasztékkal, helyben főzött fagylalttal, kávékülönlegességekkel, üdítőitalokkal várjuk Kedves Vendégeinket, elvitelre és helyben fogyasztásra egyaránt, családias hangulatú üzletünkben, és nyári szezonban kerthelyiségünkben.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Mokka Cukrászda Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2023. május 17.barátokkal járt itt
Egy kis belvárosi séta a helyi családi cukrászdába. . . Nygon megérte, iyg utolaf is. . Kézműves süteméynek sokfélesége, rendelsé felvétel szebbnél szebb tortákra a kiszolgálás is nagyon kézséges , udvarias. . Palaeon tortaszeeltet választottam, és huncut szilva herceg szelet volt fogyasztva. Nagyon ajánlom. .
2023. május 23., Mokka Cukrászda, tulajdonos
Kiváló 2023. március 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon finomak a sütik, torták
Legjobb cukrászda
Változatos kínálat,gyors intézkedés.
Rendelésnél is mindent igyekeznek megvalósítani.
Ajanlom
2023. március 14., Mokka Cukrászda, tulajdonos
Kiváló 2021. december 22., kollégákkal járt itt
Az egyik főnököm búszúztatójára rendeltünk speciális, gumiabroncs alakú tortát.
Tökéletesen sikerült, nagyszerű munkát végzett a cukrász! Mind az alakja nagyon élethű lett, mind az íze nagyon finom volt. Igazi meglepetést sikerült vele okoznunk! Másoknak is ajánlom, feltétlenül! ;-) ;-)
2021. december 28., Mokka Cukrászda, tulajdonos
Kiváló 2021. szeptember 18.egyedül járt itt
Nagyon finomak a sütemények de a legjobb a túrós-kapros pogácsa. Mindig friss és mindig ugyanolyan finom. Gratulálok a recept feltalálójának, tiszta művész. Köszönöm az élményt.
Szeretem ezt a cukrászdát, kellemes egyszerű hangulatú és a választék lenyűgöző. ÜDV:
2021. szeptember 21., Mokka Cukrászda, tulajdonos
Átlagos 2018. november 10.egyedül járt itt
Elég régen voltam utoljára itt, mert nekem nagy kitérő, de a sütemények nagyon finomak, ezért, most újra itt vásároltam. A sütemények (10 szelet, 5 féle) most is kiválóak, frissek voltak, az árak viszont nagyon sokat emelkedtek. Régebben átlag (vagy átlag alatti) árai voltak, most viszont más cukrászdákhoz viszonyítva, semmivel sem olcsóbbak.
Átlagos 2017. október 23.a párjával járt itt
A kiszolgálók modora a "bunkó" és az "udvariatlan" között váltakozik. Ahogy válaszolnak egy egy kérdésre, kérésre, az megengedhetetlen volna ebben az üzletágban is! Rá kellene jönni, hogy ők élnek meg a vásárlókból és nem a vásárlók belőlük! Képtelenek ellátni a feladatukat annyian, ahányan a pultba be vannak állítva.
2017. október 15.családjával járt itt
Már hazafelé tartunk,és előre megfontolt szándékkal nem kérve desszertet az ebédhez, betérünk a Mokka cukrászdába. Idegen városban mindig az ittjartam. hu olvasótáborára hagyatkozunk. Ezt a cukit ajánlották. Nagy a forgalom,sorba kell állni,látva a pultokon lévő választékot ezen nem is csodálkozom.
Mokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - BelsőMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Külső képMokka Cukrászda Nyíregyháza - Külső kép
Átlagos 2017. március 27.a párjával járt itt
Tortát rendeltem születésnapra telefonon, de amikor másnap érte mentem, az üzletbe belépve hangosan köszönök a bent lévőknek, ám válasz nem érkezett a pult mögül. A kiszolgálás lassú volt és kedvtelen. Távozásomnál szintén ugyanez történt.
2016. augusztus 30.egyedül járt itt
Egy nagyon jó hely finomabbnál finomabb sütikkel, de bemegyek a cukrászdába hangosan köszönök és ez válasz nélkül marad! Ez engem zavar, sajnos ez a távozásomkor is így történt! Kiszolgálás közben semmi mosoly csak rezzenéstelen arc! Véleményem szerint egy kiváló helyen ne legyen már a négy asztalból három süteménymorzsás!
Mokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Külső képMokka Cukrászda Nyíregyháza - Külső képMokka Cukrászda Nyíregyháza - Külső képMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Étel/italMokka Cukrászda Nyíregyháza - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk ebben a cukrászdában már több alkalommal, még sohasem csalódtunk: széles választék, frissen készült sós és édes sütemények, helyben készített fagylaltok, kedves kiszolgálás, jó ár-érték arány, tiszta környezet. Van egy kis hangulatos terasz is, mi nagyon szeretjük.
Mokka Cukrászda Nyíregyháza a térképen
4400 NyíregyházaSzarvas u. 39.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • étel elvitelre • házhozszállítás • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS