Ákosné

Ákosné adatlapja

Regisztráció2019.11.27
Utoljára itt2019.11.27

Kiváló 2024. április 11.barátokkal járt itt
Barátaimmal töltöttem öt a születésnapom, nagyon jól éreztük magunkat. Az étel nagyon finom és választékos volt. A személyzet figyelmes és udvarias. Szép tiszta szálloda és welnes. Ami viszont hiányzott, hogy nincs erkély vagy terasz. Valamint a szoba ablak csak bukóra nyitható és nincs rajta szúnyog álló. Köszönettel.
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom válasza
Kedves Vendégünk!

Hálásak vagyunk, hogy vendégkérdőívünk kitöltésével Ön is hozzájárult ahhoz, hogy az általunk kínált szolgáltatások minőségén javíthassunk.

Bízunk benne, hogy egy elkövetkező esztergomi útja során ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önt!

Üdvözlettel, a Portobello csapata
2024. április 15., , Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
Átlagos 2022. április 17.gyerekekkel járt itt
Kopott, koszos sötétítő függöny. Nem volt pohár csak 2 db a fürdőszobában. Hiányzott a cipőkanál, úgy kellett a recepción kérni. Mivel idős emberek vagyunk, nagy szükségünk volt rá. Fürdőköpeny nincs a szobába készítve. Tortát rendeltünk mivel születésnapot ünneleltünk, de nem volt friss a tésztálya, valamint cseresznye nagy ságú vaj darabok voltak benne.
2019. november 27.a párjával járt itt
Az ételek finomak voltak, a személyzet udvarias. Welnes résszel is meg voltunk elégedve. Amit nem igazán értettek, hogy miért kell távozáskor a recepción leadni a néhol szakadt köntösöket. Az állaguk nem hiszem, hogy érték arányban van-e az 5. 000. -Ft-os kaucióval! A másik, hogy Dunára néző szobát kértünk, de a kukatárolót vagy nem is tudom, hogy mi volt az, amit láttuk telibe.