Kassziopeia

Regisztráció2022.08.25
Utoljára itt2022.09.02

Átlagos 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Kezdem a pozitívumokkal:
Felnőttbarát szálloda, tehát nyugodtan tudsz relaxálni a wellness részlegben és a szobában anélkül, hogy gyerekek zavarnának meg. A plusz szolgáltatásként igénybe vett mauri masszázs csodálatos volt, azt érdemes kipróbálni. Az ételek és kiszolgálás teljesen rendben volt, széles a kínálat, az ételek nem kiemelkedőek, de finomak.
Kiváló 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Az étterem nagyon kellemes, meleg hangulatot áraszt, első körben a lámpatestek és az általuk biztosított meleg fény vonzott oda, de a kiszolgálásban és az ételben sem csalódtam. :)
Ha jellemeznem kéne a helyet: üde színfolt a Rákóczi téren, elegáns, de nem túlzó a sikkesség, a nem kifejezetten elegáns öltözékemben sem éreztem kényelmetlenül magamat.
Átlagos 2022. augusztus 25.egyedül járt itt
Napi menüt ültem be enni, mert épp útba esett és gyorsan kellett valami. Gondoltam, bemegyek a pulthoz kérni, de nem túl kedves hangvételben lettem tájékoztatva, hogy majd kijön felvenni a rendelést, ez itt nem így működik. Oké. Sokat vártam a rendelésfelvételre is, a kajára is, a kiszolgálásban a kedvesség legapróbb jelét sem véltem felfedezni.