bellamary

bellamary adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2019.09.24

2013. november 20.gyerekekkel járt itt
A szállás olcso volt, ezért az árért én nem vártam öt csillagos hotelt, a takaríto személyzet nagyon kedves volt, extra kérésünkre adtak több párnát hogy a kisfiunknak kényelmesen megcsináljuk a helyet közöttünk, az ételek finomak voltak, az uszodában a rossz idö alatt sem volt tömeg, pedig telt ház volt. . A kert nagyon szép volt.
Átlagos 2015. augusztus 11.családjával járt itt
A fürdö közelsége az pozitívum, a szobák tágasak voltak, 3 éjt voltunk, takarítás ezalatt nem volt, a reggelinél nem volt nagy választék sajnos. . a vacsor viszont kíválo volt, nagyon jó szkácsuk van az biztos! A pincérek. . hm. . nem mindig kedvesek, lehet hogy tulhajszoltak, volt hogy a portás sem köszönt vissza. .
Kiváló 2014. március 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, a szoba,tisztaság volt mindenhol, kedves segítökész személyzet. A szobákban egyénileg szabályozhato klíma volt,ami nagy plussz volt számunkra. . Az ételek nagyon finomak voltak, pezsgös reggeli, all inklusive ital. . A játszoház is nagyon szuper, kisfiunkkal voltunk, nagyon tetszett neki. .