csillagfény

csillagfény adatlapja

Regisztráció2015.06.20
Utoljára itt2015.06.24

Kiváló 2015. június 23. járt itt
Nagyszerű környezetben kiváló személyzettel működő szálloda. A Zsuzsanna szárnyban kaptunk szállást, nagyon szép volt a szoba. A személyzet kedves, a szálloda nívós berendezésű, a wellness igazán megnyerő, szép. Az éttermi rész is tetszett, az ételválasztékot lehetne bővíteni.
Kiváló 2015. június 21. járt itt
Imádjuk ezt a helyet, ide többször ellátogatunk, eddig sosem csalódtunk. A pincérek kedvesek, az ételek remekek! Jó szívvel tudom ajánlani. :) Gyönyörű a környezet, még nyári nagy melegben is kellemes. Az adagok rendesek, egy halászléből ketten simán jól laknak. Nem tudom mit is lehetne még írni erről, de csak a jókat tudom megismételni akár ezerszer is.
Gyenge 2015. június 20. járt itt
A szállodában a személyzet nagyon segítőkész , a konyhán,az étteremben kiválóan végzik a munkájukat a dolgozók. A szálloda szoc. reál stílusú, és van biztos , aki ezt szereti. Nekünk döbbenet volt, hogy nincs a 21. sz. -ban hűtő a szobában és törölközőre sem futja. Az igért wifi többször nem működött, ami elég gáz szintén.