Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A szálloda tiszta, jól felszerelt szobákat bocsátott rendelkezésünkre. A szolgáltatás színvonalát némileg rontotta 21-én a víz túlklórozottsága,
ami másnapra lényegesen csökkent. Külön köszönet, hogy az étteremben a személyzet 12 személyre összetolta és
lefoglalta részünkre az asztalt. Máskor későbbi időpontot választanánk, hogy a környékkel kellemesebb időben ismerkedhessünk meg.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
Hol is kezdjem? Minden tetszett, kivéve az időjárást(sajna a február már csak ilyen). Eligazítás a recepción értelmesen és röviden, simán megtaláltunk mindent elsőre. A szoba minimál design , elsőre beleszerettünk. A wellnes tökéletes, minden adott egy igazi pihenésre. A vacsora és a reggeli bőséges, választékos. Nálunk dobogós helyen van a szálloda és a szolgáltatásai is.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A nyugdíjas csomagban az 1007 szobát kaptuk az Erzsébet szárnyban ami
borzasztó lehangoló volt /legalább fessék vidám színűre a szobát/. A recepción kértem egy szoba cserét, amit készséggel teljesítettek. Zsuzsanna szárny 2105 szoba ami már kielégítette az igényünket,jó ízléssel,szép bútorokkal és jó matraccal volt felszerelve így a rossz ködös idő ellenére is jó hangulatban telt el a három nap.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Nagyon elégedettek voltunk az elhelyezéssel, galériás családi szobát kaptunk, a gyerek legnagyobb örömére. Az ételek finomak, a személyzet kedves és segítőkész.

Katkamanó TOP egyébhely értékelő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 10.
A férjem meglepetés születésnapját szerveztem a hotelbe családi körbe. Már foglaláskor nagyon kedvesek voltak minden részlet egyeztetésében nagyon segítőkészek voltak. Egymás melletti erkélyes szobákat kaptunk a Zsuzsanna szárnyban, így nem kellett senkinek több emelet között járkálnia, tényleg egy kupacban tölthettük a hétvégét.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
A szállás a 23-as főút mellett közvetlenül található,így bíztunk benne , hogy a szobánk nem arra esik, hiszen nagy teherautó forgalom van ezen az úton. Szerencsére nem ott kaptunk szobát. . . A szállás kényelmes és tiszta volt,a fürdőszoba tisztasága hagyott egy kis kivetnivalót. A szép újszerű csempén több helyen fekete penész volt látható.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
A személyzet kiválló ,figyelmes és segítőkész az ételek finomak és változatossak. A wellnesz részlegen az élmény medence ritkán masszíroz, úgyhogy inkább csak medence:( . A szoba tiszta és rendezett az alulértékelés csak az ágyra vonatkozik,ugyanis kerekei vannak ,nem értettem miért. A bowlingpálya és abiliárdasztal is jó minőségü .

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
A szálloda Erzsébet szárnyában volt a szobánk, aminek a berendezése egyszerű, minimális. A falak és a mennyezet hupikék színe egy borzalom! Úgy éreztem, hogy összenyomnak a falak. A fal sok helyen koszos volt, a festék pergett, ráférne egy kis felújítás. A minibárban összesen egy szénsavas és egy mentes víz volt. A TV lehetetlenül parányi, az ágy viszont nagyon kényelmes.

Knekató TOP szállásértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
Már többször is jártunk Parádon, és már akkor elhatároztuk, hogy egyszer az Erzsébet parkhotelben is megszállunk. Karácsonyi meglepetésként vásároltam a férjemnek. Az ágyak alvásra kényelmesek, de összebújni már nem lehet benne, mert belecsúszni a két ágy közötti résbe, aztán meg szét is gurulnak az ágyak. Az internet a Zsuzsanna szárnyban minősíthetetlenül rossz!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
A kiszolgálás, a személyzet nagyon rendben volt! Kisgyerekkel voltunk, vele is figyelmesek voltak! Viszont a gyereksarok elég egyszerű! Bár jelen esetben a hó és a szánkózás elterelte erről a hiányosságról a figyelmet. És a fürdőnél is hiányzik egy kis rész a gyerekeknek. Alapjába véve viszont meg voltunk elégedve a szállóda nyújtotta szolgáltatással.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Park Hotel Minaret
3 nap/ 2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, masszázzsal, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élőzenével, Benk Dénes előadásával, finn szauna használattal, húsvéti ételekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Castellum Hotel Hollókő
Hollókő
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, sétával az Ófaluban, térképpel, gyermekanimációval, játékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.07. - 2017.03.20.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.06. - 2017.12.23.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.16. - 2017.03.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.01.01. - 2017.12.23.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
6 nap/5 éjszaka 4.480,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2017.03.01. - 2017.09.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
D&A Apartmanház Egerszalók
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Nyár, üdülés, Egerszalók (min. 3 éj)
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)

ParádfürdőX