Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 21.
Kiváló fekvésü helyen van a hotel.Gyönyörü a környezet, hatalmasakat sétáltunk!! Nagyon jó a levegö!!! Könnyen megközelithetö Kékes és Eger!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, remek a konyha a személyzet és az ellátás. Nagy kár hogy a kinti medence még hideg volt. Az uszoda kiírt 26 foka sem érte el a kiírást. A környék nagyon szép, sok látni való van. Már másodszor vagyunk itt de valószínű még visszafogunk térni. Hiányoltam hogy az erzsébet szárnyba nincs széf, korábban a zsuzsanna szárnyba voltunk és ott volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
Megérkezéskor kedves udvarias személyzet várt. Ezt az ott tartózkodásom alatt végig tapasztaltam. A szoba és a fürdőszoba tisztasága nagyon jó . A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, csendes, nyugodt környezet. Bár az egyik nap egész nap füvet vágtak motoros fűkaszával az kicsit zavaró volt. De valamikor azt is le kell vágni. A wellness szolgáltatás jó és tiszta.

Értékelt: 2017. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot, 4 éjszakát töltöttünk a fiammal a szállodában, tiszta, kényelmes szobában. Az időjárás nem kényeztetett el minket, hűvös, borongós napok voltak, de a szálloda fűtött, annak ellenére, hogy május közepe volt, igazodtak a hőmérséklethez. Jó választás volt, hogy parkra néző szobát kértünk, békés, csendes volt a pihenésünk.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 12.
Mi a húsvét utáni havas téli időben voltunk (3 éj) a Zsuzsanna szárnyban. Az időnk nagy részét a Wellness részlegben töltöttük a 6 éves kis unokánkkal. Jó lenne külön gyermekmedence ebben a szárnyban is, mert sok felnőttet zavar a gyermekek ugrálása, a víz fröccsenése. Minket nem zavart. Fél-1 órás séta, hógolyózás (tavaszi ruházatban)nagy élmény volt.

Értékelt: 2017. május 9.
A hotel szép helyen van, és az épület is szép. Sajnos azonban a felszerelések/berendezés kissé elüregedett, és a szolgáltatások színvonala is hagy némi kívánnivalót maga után. A wellness részleghez ugyan biztosítanak törülközőt és fürdőköpenyt, ám a szobában lévő törülközőszárító olyan gyenge teljesítményű, hogy a vizes törülközők nem száradtak meg.

Értékelt: 2017. május 6.
Az Erzsébet-szárnyban lévő wellnes részleg egyszerre segíti a felnőttek kikapcsolodását (szaunák, uszoda), és a gyerekek felüdülését a vízben (kismedence), van játszósarok közvetlen a wellnes részleg mellett. Az étkezések szinte már családias környezetben zajlanak. A környezet pedig nyugodt és csendes, ami méginkább hozzájárult a pihenéshez.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
A szálloda tiszta, jól karbantartott, a személyzet udvarias, segítőkész. A vendégek szórakoztatására irányuló törekvés (könyvek, játékok, sporteszközök kölcsönzési lehetőségére gondolok) példamutató. Jól éreztük magunkat.
Tisztelettel Rukk Ferenc

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 27.
Nagyon jó környezetben van a hotel, saját patak parttal. Az ételek finomak. Előny, hogy van játszósarok a gyerekeknek. Szeretnénk még visszajönni ide. Negatívum csak egy volt: A 25 perces masszázs rövidebbre sikerült (kb. 20 perc), de egyébként szakszerű volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Az etelek izei elmaradnak a korabbi evekben tapasztaltaktol. Főleg a reggelinel volt ėrzekelhető. A tisztasag is kivannivalokat hagy maga utan. A csomagban szereplő meglepetes szobai bekėszitės elmaradt.

Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Parádfürdő
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, pünkösdi programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Hotel Unicornis
4 nap/3 éjszaka 9.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.14.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.05.31.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és kültéri fitnesz park használattal, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, parkolással, internet elérhetőséggel
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, spa kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.08. - 2017.06.16.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)

ParádfürdőX