Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 19.
Március 15. kezdettel töltöttünk három éjszakát a szállodában. A tisztasággal és a szoba berendezésével meg voltunk elégedve. Az étkezéskor mindig voltak finom ételek. A vacsoradesszertek nem voltak túl igényesek, sajnos ezt a legtöbb szállodában így tapasztaljuk. A wellness részleg kifogástalan, tiszta. Szaunák is üzemelnek rendesen. A kávé rossz.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 18.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel,a medencék jók voltak,csak a kisgyerekesek nem tudták hova tenni a gyerekeket,és néha zavaró volt, hogy a 4-8 éves korosztály nem értette miért nem ugrálhat a medencébe. Az üdvözlőital jó ötlet, de kiterjedhetne másra is mint a bor,/sörösök,és refluxosok,mint én is. /egyéb italt is szívesen fogyasztanának.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Maga a település nagyon kellemes környezetben található. A hotel megközelítése jó, a környezet csodálatos és a nyüzsgő városi élet után meglehetősen "unalmas". A szoba (Zsuzsanna-szárny) két személy részére megfelelő, kellemesen berendezett és felszerelt. A wellness részleg, ha a a kihasználtság nagyobb, a vendégeknek kicsi.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Nagyon szép környezetben fekszik az Erzsébet Park Hotel. Csodaszép parkjával,ősrégi fáival hamar belopta magát a szívünkbe a táj. A hotel szolgáltatásai is nagyon jók a szaunák ,medencék ,sókabin stb. minden a pihenésünket szolgálta. Kirándultunk a közeli Parádsasvárra ahol az üveggyártást nézhettük meg ma már csak manufaktúrában.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Itt csak fürödni és sétálni lehet. Remek pihenési lehetőség. Svédasztalos reggeli és vacsora, ez remek volt, bár hiányoltam reggel a sült szalonnát.A víz tökéletes, annak ellenére, hogy a szállodában sokan voltunk, a vízben ezt nem érzékeltük.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 7.
Az Erzsébet szárnyban volt a szállásunk, amire már nagyon ráférne egy tisztasági festés, az étteremhez hasonlóan. A szobalányok gondoskodtak róla, hogy időben ébredjünk, mert 3/4 6-kor a folyóson félig kiabálva beszélték meg a problémáikat.A két épületszárnyat összekötő folyóson hemzsegtek a poloskák, amit porszívóval össze lehetett volna szedni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
Nagyon jól éreztük magunkat.A wellness kiváló.A reggeli,vacsora kielégítette az igényeinket,bőséges választék,ízletes ételek.A szobák tiszták és kényelmesek.Szeretnénk máskor is visszamenni.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A személyzet tényleg nagyon készséges, segítőkész volt. Mi 3 szobát béreltünk, 6 gyerekkel voltunk. Kiválóan megoldották a gyerekek elhelyezését, az elveszett tárgyak, mint pl. fürdősapka is előkerült, köszönjük. A szoba tisztasága kívánnivalót hagy maga után. A fal, a padlószőnyeg piszkos, a szekrényteteje poros. A fürdőszoba tisztasága, berendezése kifogástalan.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A szálloda tiszta, jól felszerelt szobákat bocsátott rendelkezésünkre. A szolgáltatás színvonalát némileg rontotta 21-én a víz túlklórozottsága,
ami másnapra lényegesen csökkent. Külön köszönet, hogy az étteremben a személyzet 12 személyre összetolta és
lefoglalta részünkre az asztalt. Máskor későbbi időpontot választanánk, hogy a környékkel kellemesebb időben ismerkedhessünk meg.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
Hol is kezdjem? Minden tetszett, kivéve az időjárást(sajna a február már csak ilyen). Eligazítás a recepción értelmesen és röviden, simán megtaláltunk mindent elsőre. A szoba minimál design , elsőre beleszerettünk. A wellnes tökéletes, minden adott egy igazi pihenésre. A vacsora és a reggeli bőséges, választékos. Nálunk dobogós helyen van a szálloda és a szolgáltatásai is.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.10.31.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mindkét wellness-részleg és a fitneszterem használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Hotel Unicornis
4 nap/3 éjszaka 9.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.14.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.06.15.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, gasztrokiruccanással, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 13.525,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, rózsa bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, 1 üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2017.12.20.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

ParádfürdőX