Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő képei

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 14.
A szálloda elhelyezkedése kitűnő. A wellness részlegben kivéve az úszó medencét,minden szűk volt. Száraz gőz,aroma kabin,sókabin,valójában két főnek kényelmes,a jaccuzzi kár hogy műanyag medencés,mert kényelmetlen,az infra szauna megfelelő,a személyzet kedves,előzékeny,és segítőkész,az egész csapat nagyon szimpatikus volt a számunkra.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8.
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
voltunk mar korabban is de most nem igazan voltunk megelégedve husok ragosak iztelenek somloi meg a gesztenye püre tálalása borzalmas egy izlésesen elkészitett deszert nem volt a három nap itthon vendégeimnek nem tálalok ilyen somloit egy kis müagyag tálka 50ft és szépen ellehet készitenimivel én cukrász vagyok segithettem volna a séf úrnak szerintem egy négycsillagos szállodába ezt nem lehet meg engedni ágyon kerék volt amit nem tudtunk lefékezni ha párom hozzám bujt volt hogy elgurult szilveszterkor meg mászkálni kellet hogy táncoljunk nem nyujtotta azt a családias szorakozást

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Már másodszor voltunk. Mindent tud,amit egy három csillagosnak tudni kell. Kedves,barátságos fogadtatás. Szép szoba,szép fürdőszoba(Zsuzsanna szárny! ). Meglepetés bekészítés a szobában. Bőséges,nagy választékú reggeli,vacsora. Kényelmes parkolás,gyönyörű kilátás,jó levegő,előre köszönő alkalmazottak,finom ételek.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A 3 napos ott tartózkodásunk szép karácsonyi élményt jelentett számunkra. Már második alkalommal voltunk ebben a szállodában, de harmadszor is szívesen elmennénk Parádra. Kisebb kellemetlenséget okozott, hogy a mi szobaszámunkra történt egy kilencezer forintos fogyasztás terhelése, azonban rendkívül udvariasan elnézést kértek, s 2 nap után visszautalásra került az összeg.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
A szálloda jól megközelíthető helyen van. Kellemes környezet, gyönyörű panoráma. A környékben sok a kirándulási lehetőség. A szobák kényelmesek, tiszták (Zsuzsanna szárny). A személyzet kedves, segítőkész, de túlterhelt, a szálloda méretéhez képest kevés a személyzet. A reggeli-vacsora választéka elegendő volt. A wellness részleg elég kicsi.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
2 éve talàltunk rà,màr 4szer voltun és eddig mindennel meg voltunk elégedve,de sajnos amikor utoljàra voltunk csalodnunk kellett
Foglalàskor jelezték hogy mivel 4szer megyünk 5%kedvezményt kapunk. Tàvozàskor kérdeztem a recepcios hölgyet hogy megkaptuk e a kedvezményt. Ö közölte nem mivel szerinte csak most voltunk harmadszor kérjük legközelebb.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Három szobában voltunk, figyelmesen egymás melletti szobákat kaptunk, a nagyobb gyerekekkel tágas nagy szobát. Az étkezésnél lehetőség volt összetolt asztalt kérni. A wellnes részleg tiszta kellemes, nyitva tartási idő: a reggeli 7. 00 órai nyitás jó volt, este 22. 00 óráig a nyitva tartás mind két szárnyban jó lenne,- főleg tanítási szünetben - akkor az esti zsúfoltság a Zsuzsanna wellnesben elkerülhető lenne.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Már jártunk itt korábban, de akkor még nem volt kész a Zsuzsanna szárny, azóta jóval több és kellemesebb kikapcsolódások találhatók a hotelben. Mi jól éreztük magunkat, meg voltunk elégedve mindennel és mindenkivel. Egyedül az ágyak rugózása nagyon gyenge, nem lehet jól pihenni rajta. Egyébként "kedves, mosolygós, mindent a vendégért minősítést adtuk a hotelnek".

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.06. - 2017.02.28.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2015.11.01. - 2017.12.23.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával, parkolással
2015.01.02. - 2017.03.31.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 31.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.12.23.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy reggelis ellátással
2017.04.28. - 2017.05.01.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.633,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, turizmus kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2017.05.31.
Eged Vendégház
3 nap/2 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés és távozás egyeztetéssel, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Téli wellness (min. 2 éj)

ParádfürdőX