dermedve

dermedve adatlapja

Regisztráció2015.08.18
Utoljára itt2022.08.11

Szörnyű 2015. augusztus 24.családjával járt itt
2015. augusztus 17. -én hétfőn látogattuk meg négyen ezt a kockás abroszos helyiek által ismert éttermet. A felszolgáló hölgy jelezte, hogy mivel hétfő van, még nem tud készételt kínálni, ezért válasszunk a frissen sültek közül. Mivel egyébként is frissen sülteket fogyasztunk éttermekben, mondtam, hogy semmi probléma.
Szörnyű 2022. augusztus 6.barátokkal járt itt
Egy törzsvendég netes ajánlása miatt mentünk, kár volt. Kioktató, barátságtalan kiszolgálás, meleg italok. Jégkockát kértünk, amitől minden ital zavaros lett. Az ételek átlagosak. A női mosdóban alig volt papír, a kéztörlő teljesen kifogyott, a használt kéztörlők viszont gazdagon bugyogtak ki a szemetesből.
Kiváló 2015. november 24.barátokkal járt itt
Már kétszer is jártunk az Étteremben (előtte még soha). Környékbeli barátaink ajánlották. Az étel ízletes volt, a kiszolgálás figyelmes és gyors. Külön kiemelendő, hogy a személyzet a második alkalommal már emlékezett ránk. Mindenkinek ajánlom, akik a baja-szegedi úton megéheznek vagy megszomjaznak.
Felhasználó fényképei:
Texas Étterem Saloon Csávoly -