eithelin

eithelin adatlapja

Szeretek finomakat enni, szép/jó helyekre utazni. :)
Étterembe éhesen járok, ahol amíg a kiszolgálás kedves és finomak az ételek no és tisztaság van, akkor nagy baj már nem lehet. :) Általában pihenésképp utazom, így a fő szempont, hogy kényelmes szoba és ágy legyen (és tiszta:D).
Regisztráció2014.09.01
Utoljára itt2018.02.24

2014. december 2.barátokkal járt itt
Meglehetősen sokszor jártam már itt mindig különféle társaságban (párommal, családommal, barátokkal, stb. ), de mindig nagyon finomak az ételek. Ami változó az a pincérek kedvessége (nagyon kedvestől passzívig terjed a skála bunkóig szerencsére nem), illetve a kiszolgálás gyorsasága (nem feltétlenül akkor lassabb a kiszolgálás, ha teltház van; volt hogy csak mi voltunk és elég sokat vártunk, pedig nem nagy társaságban mentünk).
Kiváló 2014. szeptember 1.a párjával járt itt
Tavaly ünnepeltük itt az évfordulónkat októberben és nem bántuk meg. Sőt, inkább visszavágyunk. A becheckelési időpont előtt érkeztünk meg, ám ez nem okozott gondot a recepciós hölgynek, rögtön igénybe vehettük volna a wellness részleget, de mi inkább ettünk egy jót az étteremben (isteni volt).
Kiváló 2014. szeptember 1.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Az ételek finomak, hamar készen vannak, a kiszolgálás nagyon kedves és készséges. A kerthelyiség a kedvencünk, de a beltéri rész is hangulatos, tiszta. Ajánlani tudom csak. Az egyedüli "hátránya", hogy az imént leírt dolgok miatt előfordul (főleg hétvégente, vagy ünnepekkor), hogy nincs szabad hely, így célszerű foglalni ha ilyenkor mennénk.