Éva72

Éva72 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2017.01.04
Utoljára itt2017.03.23

2017. január 4.barátokkal járt itt
2 éjszakát töltöttünk el egy barátommal a szállodában 2016 augusztusában. Sajnos nem volt már teraszos szoba, így a fürdőruhák, törölközők szárításával kicsit gondban voltunk. A személyzet kedves és segítőkész. A szálloda nagyon jó helyen van, a saját strand és park gondozott és szép, és a strand nagyon közel van: csak ki kell menni az épületből és egy rövid (50m) sétával már a parton vagyunk.
2017. január 4.barátokkal járt itt
Egy két napos veszprémi tartózkodás során látogattuk meg az éttermet egy barátommal. A környezet szép, a pincérek kedvesek és udvariasak. A várakozás idejére felszolgált friss olasz kenyér volt házi vajjal kiváló. Jómagam kedvelem a különlegesebb ételeket, kecskesajtos túrógnocchit ettem füstölt kacsamellel, finom volt.
2017. január 4.gyerekekkel járt itt
Szüleimmel utaztam egy rövidebb, ünnepek közötti pihenésre, egymás melletti szobákat kaptunk csodálatos balatoni panorámával. További pozitívumok: nagyon kedves, segítőkész személyzet, tiszta, kényelmes szobák (standard kétágyas szobákban laktunk). A félpanziós ellátás keretében kapott étkezés (büféasztalos reggeli és vacsora) bőséges, változatos és finom volt.