Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Nussbaum Panzió Keszthely - Húsvét
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Kiváló 2019. február 22.a párjával járt itt
Nagyon szép hotel, kedves és segítőkész személyzet. Nagyon finom ételekkel. Továbbá tetszett az is hogy megmaradt a régmúlt hangulata,olyan kicsit mintha visszautaztunk volna pár évtizedet az időben. Igaz mi tavasszal jártunk ott, de még így is nagyon élveztük. Sok látnivaló van a környéken is,hétvégi kikapcsolódásra is tökéletes. Ajánlom mindenkinek ezt a Szálláshelyet
2018. február 6.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szállodában, félpanziós ellátással. Érkezésünkkor a bejelentkezésnél kicsit, komor hangulatban fogadott a recepciós, de nem volt lekezelő vagy bántó, talán csak fáradt. A szoba elég puritán, a fal egy részét az átkosból megmaradt bádog vagy műanyag lapok fedik. Elég fura és elhanyagolt érzetet kelt.
2017. november 5.gyerekekkel járt itt
Szép napsütéses november elején voltunk a Hotel Helikonban. A gyerekek számára tartalmas napi programok voltak a hajszobrászattól a gyöngyfűzésig rengeteg kreativ dologgal. A pozítiv élményekre viszont negativan hatott,hogy nagyon hideg volt a helyiség ahol a gyerekeket foglalkoztatták.
2017. október 28.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégei vagyunk a Helikon hotelnek,közvetlen a Balaton partján. Mindig nagyon meg vagyunk elégedve az ellátással, a személyzettel. A napot az uszodában kezdjük,este ott fejezzük be.Napközben átkerékpározunk a hévízi tóhoz, mert élmény még a kerékpár út is, az erdőn keresztül.
Átlagos 2017. október 8.a párjával járt itt
A személyzet nagyon figyelmes,udvarias és készséges. A tisztaság hagy némi kívánni valót maga után. A függöny pl. nem tudom mikor volt kimosva. . . . az erkély felmosva. . . a köntösök cseréje valószínűleg nem minden vendég után történik meg (legalábbis erre utaltak a zsebekben felejtett jegyek.
2017. szeptember 18.a párjával járt itt
-nagyon jó konyha, és az személyzet
-nagyob karbantartást kerékpárokra - nem tesz jót nekik az esön parkolás
-hilyánzot több szlovák és cseh TV csatorna, rádio a szobán
Átlagos 2017. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
10-12 éve már voltunk itt és akkor mindennel elégedettek voltunk. Ebben a reményben jöttünk most is, ráadásul már unokával. Az érkezéskor 14 órára a szoba még nem volt kész. A fiatal duci recepciós hölgy ( nevét nem tudom, mert nem volt kitűzője )szerep tévesztésben volt, fél óra elteltével sem lett kész a szoba,és elvárta, hogy rendszeresen mi menjünk oda a pulthoz és kérdezgessünk, a szoba felől.
Kiváló 2017. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Köszönet a Hunguest Hotel Helikon minden Dolgozójának az élményekkel teli 5 napért! Mindenki teljesítette minden óhajunk.:) Nagyon finom és sokféle étel,ital korlátlanul volt fogyasztható az all inclusive ajánlatban. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Jövőre is itt szeretnénk nyaralni! :) Bátran ajánlom Másoknak is!
Kiváló 2017. augusztus 18.egyedül járt itt
Könnyen megközelíthető a szálloda. Nagyon segítőkész a személyzet,maximálisan elégedett vagyok. Ugyanígy az ételek választéka,minősége, valamint az ízei kiválóak voltak,elismerésem a szakácsoknak! A szigeten való strandolás kicsit családi hangulatot teremtett,mivel csak a szálloda vendégei használhatják! Az esténként szóló élő zenét kellemes volt hallgatni!
Kiváló 2017. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése, a hozzá tartozó sziget végén a mélyebb vízben a nagyobbak, az oldalánál lévő lejárón a kicsik sekélyebb vízben lubickolhatnak, szállodán belül pedig az uszodában. A szálloda előtt fel lehet szállni a városnéző kis vonatra, (túl meleg volt) több helyen leszállni, pl.