evicka

evicka adatlapja

Regisztráció2014.05.01
Utoljára itt2017.07.22

Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper minden itt egyarant ami a hotelt,wellnest,kiszolgalast ileti egyszeruen kivaloan eresztuk itt magunkat a csaladal! ! kivalo hely foleg a kisgzerekes csaladoknak a gzerekeknek sok elfoglaltsagal rendelkezik kivalo a felpanzio elatas istenien foznek es a ingyenes italcsomag nagyon sokat ert! ! legkozeleg is elmenek ide de ma most nyari idoszakban:)
Kiváló 2014. július 8.családjával járt itt
Nagyon tecet ez a hotel a csaladomnak 3evben visza tero vendegek voltunk kivalo felpanzios elatas,tiszta tagas szobak es kellemes zemelyzet es ami a lenyek par perc seta a hungarospa fudo hoz tudom ajalani minden korosztajnak. szep szoba hutovel,tv,szolgal tagas furdo ill. zuhanyozo fulkevel. kis erkej van ahol jo piheni. van jo nagy terasz kavezashos pont szuper
Kiváló 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
a hely es a kornyek csodalatos,mink tavaszal jartunk it a hotel szemelyzet kivalo volt mindenben amit kerdesztunk nagyon segito kezek voltal, a elatas regeli vacsora kituno menu valasztas volt ami szajnak kelet mindenbol volt bosegesen.a wellnes resz szep es tiszta volt mind a szobak is csak ajalani tudom eszt a hotelt