Fábián Máté

Fábián Máté adatlapja

Regisztráció2016.08.04
Utoljára itt2018.10.08

Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
Kifejezetten tetszett a hely különlegessége, átjött a középkori hangulat érzés. Az étterem berendezése jól van kitalálva, egész meglepő apróságokra is odafigyeltek. A felszolgálók korrekten álltak hozzánk, nem akadt semmi probléma ebből. Kétszemélyes lakoma tálat rendeltünk a párommal, de bármennyire is igyekeztünk, nem tudtuk elfogyasztani az egészet, így még vacsorára is maradt belőle.
Kiváló 2016. augusztus 4. járt itt
Debrecenben voltunk a párommal pihenni, előző értékelések alapján választottuk a helyet. Szerencsére bejött, amit írtak. Rendkívül ízléses tálalást és nagyszerű ízű ételeket kaptunk, korrekt áron. Az egyik legjobb étterem, ahol eddig jártam.
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
A személyzet segítőkész volt és udvarias, kellemes hangulat melyet az élő zene is elősegített. Nem mondanám meghittnek, sem különlegesnek magát az atmoszférát, de ahhoz képest hogy többen voltak nem volt nagy zaj, kellemesen el lehetett beszélgetni. Az ételek rendkívül finomak voltak, a látványkonyha kifejezetten nagyot dob a hely értékén, érdemes inkább onnan választani ételeket.