Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 163 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 496 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Családommal a névnapom alkalmából kerestük fel az éttermet. Kellemes hangulatú hely fogadott bennünket. A pincérek kedvesek és nagyon udvariasak voltak. Az ételek isteni finoman készültek. Biztos vagyok benne hogy visszatérünk.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 27.
Nagyon kedvesek a pincérek. Szép, hangulatos az étterem. Az ételek látványra is gusztusosak, és ízre is isteni. Nem csalódtunk eddig még soha.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 21.
Másodjára vagyunk itt a feleségemmel, de változatlan a minőség és a kiszolgálás. Maximálisan meg vagyunk elégedve.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 14.
Szuper ételek, remek kiszolgálás.

Bátran ajánlom mindenkinek!! Köszönjük az izélményeket.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 14.
Nagyon jól éreztük magunkat. Finomak az ételek kedves udvarian a kiszolgálas. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 13.
Nagyon hangulatos remek hely az egyik ismerősöm ajánlotta képek alapján elnyerte a tetszésem nem csalódtam a helyben

Mobilról küldte. | 2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 13.
Hangulatos, romantikus, az évfordulónkat mindig itt ünnepeljük meg. Az ételben és a kiszolgálásban most sem csalódtunk.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 12.
Annyira fantasztikusan ízletesek az ételek, annyira jó a hangulat és annyira jó a kiszolgálás is, hogy egy remek ebéd elfogyasztása után vacsorázni is visszatértünk. A főételek mellett különlegesen ízletesek a desszertek is. Mindenkinek csak ajánlani tudom érdemes kipróbálni és visszatérni is.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Fantasztikus izek, jo kiszolgalas. Visszatero vendegkent ajanlom masoknak is. A szemelyzet kedves, a hazi limonade egeszen kulonleges.kedvencunk a jercemell keksajtos martassal. Finom volt a hatszin a varganyagombas martassal is.

Értékelt: 2017. május 9.
Nagyon igényes minden téren. Felszolgálok kedvesek figyelnek a vendégre. Ételek minősége átlag feletti.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2017.12.27.
Derényi Apartman
2-3 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.28.
Márvány Hotel
4 nap/3 éjszaka 5.196,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, derék- és hátkezeléssel
2017.05.20. - 2017.12.22.
Hotel Délibáb
7 nap/6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, délutáni kávéval, OEP kezelés csomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2018.03.31.
Villa Hotel & Krúdy Étterem
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, ajándék kávékülönlegességgel, szauna használattal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Park Hotel Ambrózia
3-4 éjszaka 16.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos gálavacsora all inclusive italfogyasztással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.12.28. - 2018.01.03.
Fortuna Apartman
2-4 éjszaka 4.000.- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.08.05. - 2017.08.18.
Dózsa Magánszállás
Debrecen
1-3 éjszaka 3.133,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, napi egy választható itallal, ajándék tisztálkodási szerekkel
2016.12.05. - 2017.12.31.
Garden Vendégház
6 nap/5 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.05.24. - 2017.08.18.
Attila Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
Járja Panzió
7 nap/6 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással
2016.01.01. - 2017.12.22.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Atlantis relax (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellással (min. 2 éj)
Nyári élmények (min. 4 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX