Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 160 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 484 étterem közül

étterem - vendéglő, söröző
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 18.
Egy hirtelen döntés alapján tértünk be az étterembe,mert pont a környéken jártunk. A Kifogástalan kiszolgálás és az ízletes, minőségi, valamint bőséges fogások megerősítették bennünk azt, hogy jól választottunk és legközelebb is visszajövünk!

Mobilról küldte. | 2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 14.
Kellemes hangulatú hely,változatos ételkinálattal,kultúrált koszolgálással,elegáns belvárosi környezetben.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 14.
Diákkorom óta járok ide. A felszolgálók rendkívül udvariasak, és tapintatosak! Legyen szó szülinapról, vagy osztálytalálkozóról, mindig elégedetten távoztam. Mindig tetszett ez a hely!

Mobilról küldte. | 2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 14.
Hangulatos étterem finom ételekkel. A pincérnek kommunikációs próblémái vannak, de igyekezett!

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
A frekventàlt helyszìn, az elegàns környezet ès az ìnycsiklandò ètelek hàrmasa igazàn kivàló gasztronómiai èlmènyt nyújt.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
Az étterem egy tiszta letisztult belsővel rendelkező, nagyon hangulatos hely ahol az ételek kiválóak, bőségesek és mennyiségükhöz képest egyáltalán nem drágák.
Csak ajànlani tudom.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Nagyon pozitív benyomások értek minket az étteremmel kapcsolatosan. Mostanában nemigen jártam olyan helyen, ahol őszintén meg tudtam volna dicsérni a konyhát. Vagy éppen a kiszolgálást. A vendéglátás már egy más norma szerint működik, mint régen, már nemigen tudok jó szájízzel távozni valahonnan, mert a vendéglátósok összekeverik a szezont a fazonnal.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Kedves személyzet, szuper kiszolgálás. Modern, ugyanakkor nagyon hangulatos hely. Finom volt minden étel. Minden alkalomra, vagy csak ha finomat szeretnél enni.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Abból a néhány alkalomból amennyit itt töltöttem a véleményem az, hogy legközelebb is a Csokonait választom. Tökéletes kiszolgálás, nagyszerű ételek.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Minden reszletre kiterjedt figyelem. Egy jo chef egy elkötelezett felszolgáló személyzet, egy átgondolt koncepció, jól kombinált ízvilág, tartalmas adagok, letisztult formák, tisztaság,intelligens FOH (front of house). Terheléstől független igen gyors kiszolgálás és figyelem , vendégek a fókuszban.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, internet elérhetőséggel
2015.01.06. - 2017.12.31.
Hotel Délibáb
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Laci Betyár Fogadó
3-5 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, színes programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.10. - 2017.03.19.
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 4.990,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2016.08.26. - 2017.06.30.
Járja Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, választott csomagtól függően fürdőbelépővel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Margit Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.000,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.04.28.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
5 vagy 7 éjszaka 5.712,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel és gyógykezelésekkel
2016.08.28. - 2017.07.02.
Anna Vendégház
2017.04.14. - 2017.04.17.
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, all inclusive italfogyasztással, fürdőbelépővel, gyerekprogrammal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.
Márvány Hotel
2-3 éjszaka 5.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bor- és csokoládé bekészítéssel
2017.02.10. - 2017.02.14.
Gambrinus Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.665,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, térítés ellenében szauna és jakuzzi használattal, fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.13. - 2017.01.30.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Aqua-Palace élményfürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.27. - 2017.04.13.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Télben nyár (min. 2 éj)
Hétvégi feltöltődés félpanziós ellátással (2 éjszaka)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX