Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 160 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 484 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 21.
Kedves és figyelmes kiszolgálás, finom és minőségi ételek, kellemes hangulat!
Nagyon finom volt a házi limonádé is, érdemes kipróbálni.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 19.
Szuper kiszolgálás, finom ételek. Masnak is ajánlam. Ar-ertek aranyban jo. Maskor is vissza jovunk, ha Debrecenben jarunk.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
a vetrecét ajánlom, a limonádé a legjobb a városban, a fogast mindig frissen sütik. A kiszolgálás udvarias

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
Nagyon nagyon finom a kaja , nagyon jó a kiszolgálás . Az ételek mindig nagyon frissen készültek . Nagyon figyelmesek , és kedvesek a pincérek :))

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14.
Egyszerűen szuper! minden tökéletes vilt, sz ételek finomak! a kiszolgálás is szuper volt! mindenkinek csak ajánlani tudjuk!!!!

Mobilról küldte. | 2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Megfelelő választék, bőséges adagok, finom ízek. Kiváló ár-érték arány. Kifogástalan kiszolgálás. A pincérek odafigyelnek a vendégekre, nem távolságtartóak, nem tolakodóak. Ez az a hely, amit bármikor nyugodtan választhatsz, csalódni sosem fogsz. Egyszerűen megbízható.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 6.
Remek ételek és kiszolgálás! Csak ajánlani tudom, aki erre jár ki ne hagyja! Igazi magyaros csemegék, széles kínálat, hangulatos hely, remek konyhatenchnika!

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
Nagyon finom ételek és kedves, udvarias kiszolgálás kulturált, szép környezetben. Mindenképp ki kell próbálni a csokonai levest és a meleg májas főételt!

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
Remek kiszolgálás, finom ételek, hangulatos hely. Ajánlom mindenkinek a házi krémest, isteni finom! Szájízemnek megfelelő laktató ételeket kaptam, a pincérek közvetlenek, segítenek mindenben.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
Az ételek nagyon ízletesek, a pincérek udvariasak, a kiszolgálás gyors. Igényes, tiszta étterem.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Malom Hotel
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.05. - 2017.04.30.
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, strandbelépővel, színes programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Miki Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 5.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
Steffy Apartman
7 nap/6 éjszaka 4.000,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.15. - 2017.09.30.
Dózsa Magánszállás
Debrecen
4-7 éjszaka 2.971,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, napi egy választható itallal, ajándék tisztálkodási szerekkel
2016.12.05. - 2017.12.31.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 7.990,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ajándék masszázzsal, állapotfelméréssel, kedvezményes kezelésekkel és fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.11.30.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 7.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, masszázs-kuponnal, sókabin és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.09.16. - 2017.12.23.
Derényi Apartman
2-3 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, meglepetéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 20.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2018.03.31.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 9.292,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, masszázsággyal, parkolással, internet elérhetőséggel.
2016.01.03. - 2017.12.22.
Relax Apartman
3 nap/2 éj 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2016.12.05. - 2017.12.23.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX