Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 160 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 488 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
A tatár és a csokonai leves Világbajnok!! A pincérek kedvesek, kulturáltak és van aki 25 éve itt dolgozik közülük. Mindenkinek ajánlani tudjuk és kívánjuk, hogy maradjon meg ez a színvonal!

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 25.
Isteni finom ételek és elfogadható árak, emellett még kedves pincérek és gyönyörű hely:))) Csak ajánlani tudom

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Baranycomb istentelenül finom volt. Kellemes tarsasag. Szakertö pincerek.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18.
Kifogástalan. Remek kiszolgálás , nagyon finom ételek. Nincs 10 szivecske sajnos. Nagyon jol éreztük magunkat, jövünk még az biztos. CSAK AJÁNLANI TUDJUK. KÖSZÖNJÜK.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Nagyon finomak az ételek, a pincérek nagyon kedvesek, igényes, szép hely! Ajánlom mindenkinek! :)

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Jól éreztük magunkat, diszkrét, gyors kiszolgálás , finom ételek, megérte kipróbálni. A desszert különösen ízlett.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Hatalmas adagok, megse bírtuk enni mindent, mert nem fért belénk, pedig nagyon finom volt. Különleges ételek, szép tálalás.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Igényes, szép környezet, kedves, hozzáértő kiszolgálás és fantasztikus ételek ! Mindig nagyon jól érezzük itt magunkat! Szeretünk ide járni!

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Udvarias kiszolgálás, az ételek nagyon finomak és nagyok adagok. Mindenkinek ajánlom a Veterce levest nagyon finom volt.

Értékelt: 2017. március 11.
A kiszolgálás figyelmes, az ételek finomak, a hangulat jó. Szimpatikus a koncepció, amelyben a hagyományos ételeket ötvözik az újszerű konyha fogásaival.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Malom Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.05. - 2017.04.30.
Attila Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
Major Panzió & Étterem
2 vagy 3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.29. - 2017.05.02.
Plage Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.04.27.
Csillag Apartman
4 nap/3 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ingyenes transzferrel, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Margit Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.000,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.04.28.
Hotel Napsugár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, relax-center használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.06. - 2017.12.20.
In Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna használattal, a Hotel Aurum fürdő- és wellness részlegének használatával, reumatológiai vizsgálattal, kezelésekhez gyógyfürdő-belépővel
2017.02.02. - 2017.12.31.
Hunguest Hotel Béke
4 nap/3 éjszaka 23.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2017.04.28. - 2017.05.01.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2015.01.06. - 2017.12.31.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.31.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel, ajándék borral
2015.11.10. - 2017.12.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Tavaszköszöntő chill out (1 éjtől)
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Tavaszi hosszú hétvége (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX