fini

fini adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Édesszájú  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.02.10
Utoljára itt2018.09.05

Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Én és a párom 2015 június elején jártunk az apartmanban, három napot töltöttünk itt. A házigazda nagyon kedves segítő kész, érkezésünket a buszpályaudvaron várta. A szállás tiszta barátságos otthonos. Közel van szinte minden látnivaló. Nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom! Szeptemberre tervezzük a következő pihenést.
Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Évente-kétévente egyszer ha el jövünk Gyulára, mindig fel keressük a Sörpince éttermet. Tetszik az étterem nagy a terasza sok asztal van mindig volt helyünk nem kellett várakozni. Az adag bőséges,finom. A kiszolgálás gyors,a pincérek kedvesek, barátságosak. Az árak jók. Csak ajánlani tudom! Vissza térünk legközelebb is!
Kiváló 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Ha Egerben járunk, mindig az Arany oroszlán étteremben ebédelünk vagy épp vacsorázunk. Az ételek jók a kiszolgálás kifogástalan, sőt a pincérek nagyon kedvesek ,vendég szeretők.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Mi egy hosszú hétvégét töltöttünk ebben a szép történelmi városban, ami a kedvenceim közzé tartozik.
Felhasználó fényképei:
Arany Oroszlán Étterem Eger -