Icus Rajcsanyi

Icus Rajcsanyi adatlapja

Regisztráció2015.04.28
Utoljára itt2020.02.19

Átlagos 2016. március 8.a párjával járt itt
Annak ajánlom aki mindennap étterembe szeret enni, mi fürdés után csak pihenni akartunk a Triászba, --de hiába vittünk főételt arra a pár napra, a konyha felszereletsége nincs meg!--sem tea, sem kévéfőző, és ami fontos MIKROHULLÁMÚ melegitőSEM VOLT a SZOBÁBAN, én lépcsőzni nem tudok, sajnos csak a pincébe volt Mikrove!
Kiváló 2015. április 28.családjával járt itt
Az itt töltött napok a Kanadából érkezett rokonaimnak is tetszett nagyon.Sehol nem kaptunk annyi tisztaságot, csendet, kényelmet, és a menüválasztékok lenyügözően finomak voltak, este sok sok gyümölccsel, pedig még csak előszezon volt!Nekünk a Dunára nézőek voltak a szobák, gyönyörű kilátással, a vizre.Köszönjük!
Felhasználó fényképei:
Thermal Hotel Visegrád Visegrád -
Kiváló 2016. március 9.a párjával járt itt
T Hotel ! Csak nagy szavakkal tudok beszélni az ott létünkkor, hiszen minden Csodálatos! ! ! Szép helyen jártunk,gyönyörüséges volt látni a szép Dunát, sétáltunk a hajóállomáson, pihentűnk, fürödtünk, kitünő volt a kiszolgálás, kedves a személyzet , és ami fontos a Tisztaság nagyon jó komfort érzetet adott, megyünk máskor is!
Felhasználó fényképei:
Hotel Visegrád Visegrád -