Károly bácsi

Károly bácsi adatlapja

Regisztráció2013.04.22
Utoljára itt2016.11.19

Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Visszajáró vendég lettem! Véletlenül mentem el először. Nagyszerű volt. Egy hete jöttünk haza, és ez a harmadik találkozás volt a csodálatos vizű, és családias hangulatú szállodában. Ami nagyon tetszett: ismerősként üdvözöltek, nagyon kedvesek voltak -mint mindig- tisztaság, rend, csendes vendégek.
Kiváló 2016. április 7.családjával járt itt
"Húsvét után, tavasz Gyulán! "
Nagyon szépen és praktikusan felújított a Dűrer szárny. A wellness részleg -főleg nekünk, idősebbeknek- csodás. Megtalálható a finn- az infraszauna és a gőzkamra + a hideg vizes csobbanó, illetve dézsás hideg zuhany. Nekem-és néhány vendégnek - nem tetszett, hogy állandóan ment a pezsgőfürdő vagy a "dögönyöző", ha ez a neve.
Kiváló 2014. május 9.a párjával járt itt
Vasárnap este nagy szél fújt. A szobában a függöny mozgott, mert az ablakon besüvített a szél. A többlet takaró ellenére fáztunk. . . . de ha igaz, cserélni fogják a nyílászárókat. Tudom, hogy csak nyáron vannak nyitva, az időjárásról nem tehetnek! . . . ez kellemetlen volt, ám ezek után csak minden jobb lett!
Hotel Marina válasza
Kedves Vendégünk,
Tisztelt Papp Úr!

Köszönettel és örömmel olvastuk visszajelzését, melyben a szállodánkban töltött idő alatti tapasztalatokat és élményeket osztja meg velünk.
Igazán nagy öröm számunkra, hogy jól érezték magukat nálunk és hogy személyzetünkkel, finom ételeinkkel és szolgáltatásainkkal hozzájárulhattunk itt-tartózkodásuk emlékezetessé tételéhez.
2014. május 13., , Hotel Marina