Kata45

Kata45 adatlapja

Regisztráció2015.07.29
Utoljára itt2017.07.28

Szörnyű 2017. január 2.a párjával járt itt
Nagy reményekkel indultunk neki ennek a szállodának szilveszterkor. Akkora csalódás, ami itt ért bennünket még soha nem történt velünk. Úgyhogy osztom azon emberek véleményét, akik csupa negatívumokat írtak erről a helyről! Ha egy szóval lehetne jellemezni:BORZALMAS! ! ! ! A tisztaságot talán nem is ismerik!
Kiváló 2017. július 28.a párjával járt itt
A Szabadtéri Játékok alkalmából voltunk a párommal Szegeden, és elég sok éttermet kipróbáltunk, de ez mindent vitt! Nem egészen fél óra alatt a rendeléstől számítva már ebédeltünk is. És finom volt minden, a pincér kedves volt, az árak nem voltak magasak, ezt a fizetéskor honoráltuk is.
2016. június 29.a párjával járt itt
Nagy reményeket fűzve a szállodához, töltöttünk itt a párommal 3 éjszakát a leírások alapján. Hát, azért van egy kis negatív tapasztalatom is, elsősorban az étkezéssel kapcsolatban. A reggeli még elfogadható volt, de a vacsora, hát az csalódás volt számomra. Nem tetszett, hogy csak 2 féle levesből és 3 féle főételből lehetett választani és az üdítők is méregdrágák voltak.