Imola Hotel Platán Eger ★★★★

Imola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger
Imola Hotel Platán EgerImola Hotel Platán Eger

Imola Hotel Platán Eger bemutatkozása

Az Imola Hotel Platán Eger szívében, a Termál Fürdő szomszédságában várja felnőtt vendégeit. A hotel igényesen berendezett szobákkal és wellness- illetve gyógyszolgáltatásokkal várja az idelátogatókat.

Az Imola Hotel Platán legnépszerűbb csomagjai

Imola Hotel Platán Eger - Platán Relax (min. 2 éj)
Platán Relax
2024.07.01-ig
Imola Hotel Platán Eger - Platán LOVE (min. 2 éj)
Platán LOVE
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger Park

Imola Hotel Platán Eger vélemények

2024. január 29.a párjával járt itt
Szoba,wellness ,tisztaság ,személyzet kiváló. A vacsora magas színvonalú , csak étlapról lehet választani, csak húsos ételeket, egyik sem illik az egészséges étrendbe. A felszolgálás a beépített szervizdíj ellenére gyenge. A városban fele ennyiért lehet vacsorázni jó étteremben. Az italokat pohárban hozták ki -sör- nem tudjuk mit.
2023. augusztus 19.a párjával járt itt
Az amiért irok az a félpanzió vacsora része. A étteremmel az ételek minőségével maximálisan elégedettek voltunk, de: azt nagyon rossz érzéssel vettük tudomásul, hogy a vacsoránál étlapról kellett választani, az amúgy is szűk kínálatból. Ez a tény számunkra lerontotta a kitűnő értékelésünket. Tipp: változtassanak ezen, és nem lesz konkurenciájuk Egerben!
Kiváló 2023. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A reggeli soha nem volt elég meleg! ! ! Egy langyos tojásrántotta nem elég szinvonalas! ! ! A vacsoránál az étlapon lehetne értehetőbben is leirva hogy mi is az amit rendelünk! Lehetne 1-2 hétköznapibb étel is! Tudom a szálloda szinvonalához ez illik de ahogy elnéztem a vendégek arcát a választásnál sokmindenkinek feladta a leckét!
Kiváló 2022. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon tiszta, kényelmes a szoba. A zuhanyzó modern és tiszta. A személyzet kedves, segítőkész. A reggeli bőséges és a kávé tényleg finom. Vacsora A la carte-os, de egy átlagos embernek elég is a három fogás. Természetesen felárért lehet többet és más fogást is kérni. Ízléses a tálalás és finomak az ételek.
2022. augusztus 19.a párjával járt itt
Nem tetszett ahogy 3szor volt jelentve az ugymond legkondi mukodese a szobaban,nem mukodott a falon levo potenciometer. A karbantartok akiket sose lattam es jelentve volt a hiba tobbszor is nem voltak kepesek megjavitani. Mikozben a recepcion levo holgyek jelentettek tobbszor is. Egy 4 csillagos szuperior hoteltol elvartam volna nemi ar kompenzaciot vagy kedvezmeny az arbol es a kellemetlen helyzettol.
2022. február 21.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, igényes, de elég személytelen. Szeretjük a közvetlenebb, barátságosabb személyzetet. Ami nagyon tetszett: a szoba kényelmes, a fürdőszoba kifejezetten nagy. A vacsora mindig egy élmény volt. A wellness elég kicsi, de nem voltak sokan. A szauna-kínálat bőséges.
Ezüst fokozatú értékelő
2022. február 18.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, minden a környéken sétatávolságban. A reggeli jó, a vacsora hagy kivetnivalót, mert mindössze 2 féle leginkább gourman menü jellegű, tehát ha jól akarsz lakni, rossz helyen jársz, és nem is olcsó (9. 000 + szervizdíj / fő / éj), szóval így utólag azt kihagynám a megvételből.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2021. november 20.a párjával járt itt
Először jártunk az egri IMOLA PLATÁN HOTELBEN. Ha 1-10-ig terjedő skálán lehet értékelni akkor azt mi a következők szerint tesszük meg:

Wellnes:10*
Svédasztalos reggeli: 10*
Gourmet vacsora: 5
Szobák kényelme: 9
Összhatás, disegn:9
Alkalmazottak: 10

- A folyosón kellemes, halk zene szólt. - Az étterem dekorációja fákat stilizált.
Imola Hotel Platán Eger - EgyébImola Hotel Platán Eger - BelsőImola Hotel Platán Eger - WellnessImola Hotel Platán Eger - WellnessImola Hotel Platán Eger - VendéglátásImola Hotel Platán Eger - VendéglátásImola Hotel Platán Eger - VendéglátásImola Hotel Platán Eger - EgyébImola Hotel Platán Eger - EgyébImola Hotel Platán Eger - WellnessImola Hotel Platán Eger - WellnessImola Hotel Platán Eger - Külső kép
Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda,a szobák káprázatosak.A vacsora fantasztikus volt!A strandra rá látni a teraszról,halk zene szól a folyosón.Egy szóval csodálatos!!!
Kiváló 2021. szeptember 6.a párjával járt itt
A hotel a fürdő mögött található, szabad átjárást biztosítva a vendégeknek. Modern új építésű szálloda. Erkélyes, tágas szobát kaptunk, kényelmes ággyal. A svédasztalos reggelik nagyon finomak voltak. Vacsorát nem tartalmazott a csomagunk, azt a belvárosába fogyasztottuk el. Van külön minden igényt kielégítő wellness részlege is a szállodának.
Imola Hotel Platán Eger a térképen
3300 EgerCsákány utca 7.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe • sódézsa / só pezsgőfürdő / sófürdő • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Hotel Négy Évszak