Kovács Sándorn

Kovács Sándorn adatlapja

Regisztráció2016.10.20
Utoljára itt2022.01.04

Kiváló 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Családommal együtt voltunk, idős Édesanyám és pici Unokám is talált kedvére való ételeket és még üdítőitalok között is tudták válogatni Mi az ünnepi hangulat kedvéért peszgőt fogyasztottunk. Az ételek nagyon finomak és választékkal voltak. Deszertek nagyon sokfélék voltak szinte alig lehetett választani.
2019. november 24.barátokkal járt itt
Barátainkkal voltunk egy ünnepi vacsorát töltöttünk el. Szép estét töltöttünk el együtt,az ételek finomak voltak, természetesen mindannyian csülköt fogyasztottunk, csak másképp elkészítve,finomak voltak bôséges mennyiséget kaptunk. Utánna desszerteket fogyasztottunk , kellemes házi ízű palacsintát,és finom fagyi melyhez.
2020. június 2.a párjával járt itt
Messziről érkeztünk ide az étteremben,nagy várakozással vártuk az esti vacsorát,számomra kicsit furcsa hely volt hangosak voltak a vendégek,szinte nem lehetett beszélgetni,a kiszolgálás visszonylag gyors volt,az étel sajnos hideg volt elhűlt ,nem tudtam elfogyasztani. Férjemnek ízlet ezért bisztos csak az én ételem volt hideg.