köves ember

köves ember adatlapja

Már jártam pár helyen a világon, de nem tartom magamat nagy utazónak. Jelenleg inkább a hazámat, városainkat, ételeinket szeretném jobban megismerni, de ha időm és a pénztárcám engedi, szívesen ellátogatok majd más országokba is.
Nem vagyok sem szállás szakértő, sem pedig étterem kritikus.
Hiszem hogy minden hely tartogat valami újat a számomra.
Nincsenek előre tervezett helyek, csak improvizálok. Ha járok valahol, és épp megtetszik egy bár vagy, étterem, akkor betérek oda.
Regisztráció2015.05.16
Utoljára itt2023.04.17

Kiváló 2016. április 11.barátokkal járt itt
Mivel Kecskeméten kevés hasonló étterem van ,így kicsit nehéz a viszonyítás. Az étterem elég nagy, de néha még ez is kevés. Nyáron ki is lehet ülni, sőt a külső rész bővítés alatt áll. Elég jó kultusz hely lesz belőle. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az önkiszolgáló rész jól kitalált.
Kihagyhatatlan 2016. december 30.a párjával járt itt
Magyarország legnagyobb és legszebb magángyűjteménye 1986 júniusa óta látogatható. Az államilag védett gyűjtemény táróiban 3000 ásványt csodálhatnak meg a látogatók. Örömmel fedezem fel újra és újra a kiállítás darabjait, minden egyes siófoki látogatásom során. Nagy élmény a gyűjtővel találkozás is, kinek minden egyes darabhoz van egy kis története.
Felhasználó fényképei:
A Kárpát-medence ásványai - Ásványmúzeum Siófok -
2016. április 11.családjával járt itt
Híres a paclaról, de a többi étele is finom. Eddig leginkább elhoztuk onnan a pacalt,de legutóbb ott ettünk. Jól megközelíthető. Mivel pincér nincs, így az étel elkészülésekor szólnak, és oda kell menni érte. Az étterem hangulata remek, leginkább egy vadászéteremre hasonlít. Az árak kedvezőek. Az ételek minősége pedig jó.