Krysz
Országjáró - 14 városban járt már

Krysz adatlapja

Mottóm: Élj a mának, tedd meg ma, amit megtehetsz!
Nagyon szeretek spontán módon utazni vagy étterembe járni. Persze azért a jól megszervezett dolgokat sem vetem meg.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Kuponvadász  •  Vízimádó
Regisztráció2013.06.08
Utoljára itt2024.05.15

Gyenge 2024. május 15.családjával járt itt
Családdal tértünk be vacsorázni. A kiszolgálás borzalmas volt. A minket kiszolgáló pincér arrogáns volt, durván válaszolt a feltett kérdésre. Kértük, hogy más szolgáljon ki minket. Így egy másik felszolgáló jött az asztalunkhoz, Ő nagyon kedves volt és sűrű elnézést kért kollégája viselkedése miatt, de sajnos a kollégája viselkedése már rá nyomta a bélyegét a vacsorára.
Kiváló 2024. május 15.családjával járt itt
Nagyon szuper kis hely. Nagy volt a forgalom, amikor ott voltunk. Nem volt foglalásunk, de ennek ellenére kaptunk asztalt. Nagyon kedvesen fogadtak. Finomak voltak az ételek. Remek kis hely. Ajánlom, ha Szegeden jársz. Jó tanács foglalj asztalt, hogy biztos ott tudj vacsizni.
2024. május 15.a párjával járt itt
Egy rövid látogatást tettünk Gyulán. Az interneten kerestem éttermet, mivel nem volt helyismeretünk így esett a választás erre az étteremre. Nem volt csalódás. Nagyon szép, igényes hely, a felszolgálás kedves volt és segítőkész. Az ételek finomak voltak. Nem okozott gondot, hogy voltak különleges kéréseink az étel rendelésekor.