Lilla

Lilla adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Wellness-mániás  •  wellness imádat
Regisztráció2014.02.24
Utoljára itt2022.09.10

Átlagos 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Augusztus 31 től voltunk 4 fővel sajnos ezért az árért jobbat lehetett volna kérni, de mivel ezt csak később vagyis ott tudtuk meg, hogy még fizetni kell 28. ooo Ft a két kuponér amit előre fizettem 55800 Ft előre utaltam, a 8ooo Ft os ajándék kuponokat nem hiszem hogy valaki felhasználta.
Kiváló 2015. november 10.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda tiszta a konyha kiváló az ételek finomak és bőséges a tulaj és a személyzet nagyon kedves ember barátok férjemtöl kaptam névnapomra az üdülést nem bántam meg hogy ide jöttünk. A szálásrol csak jót és szépet tudok irni ajánlom mindenkinek hogy jöjjön el a Royal panzióba nem fogja megbánni.
Felhasználó fényképei:
Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő -
Szörnyű 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
2016. jul 1. től voltunk férjemmel a szállodában,amit két nappal előbb hagytunk ott a szállás borzalmas, egy lerobbant retró szálloda, az még nem is lett volna nagy baj, de a szobában a padlózaton olyan 2*3 3-4 cm lyukak tátongtak legalább egy szőnyeget dobtak volna rá. Nem beszélve 2 órátol lehet elfoglalni a szállást de még 3 órakor sem tudtuk elfoglalni.