Lklári

Lklári adatlapja

Regisztráció2016.10.12
Utoljára itt2018.04.22

Gyenge 2017. május 14.a párjával járt itt
Betértünk egy halászlére. Az étlapba belenézve már restelltünk felállni. Fel kellett volna. Bár a halászlé finom volt, nem tudjuk mi került benne annyiba. Utólag gondoljuk, nem véletlenül volt olyan kevés vendég. Ennek ellenére elég sokat kellett várni. Nekünk már késő bánat, de másoknak azt ajánljuk, tájékozódjanak előre.
2017. május 14.a párjával járt itt
Még sok látnivaló maradt, szívesen visszamennénk. Keszthely gyönyörű, hangulatos, teli különleges látnivalókkal. A Csigaparlamentet ki ne hagyja senki, ha ott jár . :D
A Hotel jó helyen van, nyugalmas, barátságos környezetben. Csak két éjszakát töltöttünk ott. A szálloda maradéktalanul nyújtotta a csomagban megjelölt szolgáltatásokat.
Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
Sosem voltunk még karácsonykor messze a családtól. Gondoltuk , kipróbáljuk. Jól sikerült. nagyon kellemes volt. Még többet is kaptunk a csomagban ígérteknél. Minden délután volt forralt bor, forró csoki tejszínhabbal , és többféle süti, teák az étteremben, s minden étkezésnél szaloncukorral is kedveskedve jelezték, hogy ünnepi időszak van.
Felhasználó fényképei:
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros - Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros -