Lorinka

Lorinka adatlapja

Óvodapedagógus vagyok, sokat utazom a családommal. Számomra így teljes a pihenés.
A családommal utazom. Szeretjük a különleges ételeket, italokat.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2017.07.10
Utoljára itt2023.09.26

Kiváló 2017. július 12.családjával járt itt
Rendszeresen járunk ebbe a kiváló vendéglőbe. Csodálatos a környezet, különleges a berendezés. Az ételek házias jellegűek, ízletesek, a magyaros ízek mellett, szlovák specialitások is kaphatók. Hatalmas adagok biztosítják az éhes vendégek elégedettségét. A személyzet udvarias, előzékeny, nagyon kedves. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2017. július 12., kollégákkal járt itt
Rendszeresen járunk ide a családommal és a kolléganőimmel hétköznap és ünnepnapokon egyaránt. Finom ételek és italok biztosítják a vendégek kellemes közérzetét elégedettségét. Az étlapon magyaros ízek, különleges ételek találhatók. A környezet mesébe illő, csodaszép! A személyzet udvarias, előzékeny, kedves.
Kiváló 2017. július 12.családjával járt itt
Néhány hónapja nyílt lakóhelyemen Szécsényben, ez a kedves kis lepénytanya, igazi gyöngyszem a városban. Népies hangulatú, a berendezés korhű, kedves, megkapó. A készételek nagyon ízletesek, finomak, bőségesek. A lepények csodálatos ízvilágúak, laktatóak. A személyzet kedves, udvarias, előzékeny.