Macilaci78

Macilaci78 adatlapja

Regisztráció2014.03.23
Utoljára itt2014.04.30

Átlagos 2014. március 27.barátokkal járt itt
Nem okozott maradandó élményt a hely. Az ételek egyhangúak nem egy ízkavalkád. A grill ételek nem igazán ízletesek csak odadobva a grillre alig fűszerezve. A svédasztal gusztusos volt mindennek megvan a helye. Az italok nem nyerték el a tetszésemet olcsó orosz tankpezsgő nem igazán iható a vörösbor persze értem én hogy a legkisebb nyersanyag költséggel kell kihozni egy főre de azért egy két dolgot lehetne jobb minőségüt is adni.
Kiváló 2014. április 27.családjával járt itt
Nagyon jó kis hely minden klappol. Jó minőségű ételek szerintem baráti áron korlátlanúl. Barátságos hangulat és figyelmes a kiszolgálás. Olyan mintha egy veddéglőbe lépne be az ember nem pedig csak egy svédasztalos önkiszolgáló helyre. Terasz szép és kellemes. Voltam már másik Trófeában is de itt teljesen más.
Kiváló 2014. április 27.barátokkal járt itt
Lassan már törzsvendég vagyok mióta Óbudán élek. Nagyon szetetem a helyet eddig sosem csalódtam. Jó a terasz is bár most a villamos vonal rekonstrukciója miatt egy kicsit zajos. Mindíg friss az étel és az alapanyag. A pizza nagyon jó ilyet kevés helyen lehet enni. A tészták is finomak és kiadósak.