Mályimami

Mályimami adatlapja

Mint adataimból kiderült, nem a fiatal korosztályhoz tartozom.Boldog házasságban élek már nagyon régen.Három gyerekünk,négy unokánk és egy 3 hónapos dédunokánk van.Mindketten nyugdíjasok vagyunk már régen.
Röntgenasszisztensként dolgoztam a MÁV Rendelőbe Miskolcon.
Férjem a MATÁV-nál tervező mérnökként ment nyugdíjba.
Minden évben Hévízen töltjük a nyarunk egy részét.Egy hetes üdülési jogunkat szoktuk megtoldani egy pár nappal a Májerikben.
Kocsival megyünk többnyire,mert így kényelmesebb.
Étterembe havonta egy-két alkalommal járunk, ekkor találkozunk barátainkkal,egy jó halászlé,egy pohár bor mellett szoktunk elidőzni.
A közelmúltban ünnepeltük férjem 75. születésnapját 16-an egy kiváló helyen,Miskolcon a Kispipában.
Oda koncertek után is beülünk időnként barátainkkal.
A Rákóczi étterem évek óta kedvenc szilveszteri helyünk.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2015.11.25
Utoljára itt2016.03.10

Kiváló 2016. március 9.a párjával járt itt
Szeretem ezt a helyet, többször jártunk itt férjemmel. Az idén is ide készülünk, már foglaltunk is. Jó az ellátás, udvarias a kiszolgálás. Tiszta, rendes a környezet. Az étterem és a koszt kiváló,szívesen megyünk hozzájuk. További színvonalas munkát kívánok a szálloda dolgozóinak,a vendégek örömére és pihenésének elősegítésére.