Marci28

Marci28 adatlapja

Regisztráció2013.07.18
Utoljára itt2016.06.16

Kiváló 2013. október 16.gyerekekkel járt itt
Tarjánban csak átutazóban voltunk, olyan délután négy körül. Gondoltuk mivel nem ebédeltünk bemegyünk. Belülről egy nagyon kis pofás és hangulatos étterembe találtuk magunkat. A nagyon kedves és figyelmes kiszolgálásnak köszönhetően gyorsan tudtunk rendelni. Az étlapon nagyon sok választék szerepelt, kezdve a falusi ízektől egészen a nemzetköziig.
2013. július 18.gyerekekkel járt itt
A Hotel Pelion egy mesés szálloda, full extrás. Nagyon puccos, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ételek mennyisége és minősége felülmúlhatatlan, az italárak sem annyira magasak. A szobák felszereltsége, kényelme, tisztasága kifogásolhatatlan. A szálloda gyönyörű helyen fekszik, minden közel van.
Kiváló 2014. július 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok helyen megfordultam már az országban, de ennyire még egyik szálloda sem tetszett. Fantasztikus helyen fekszik, és mindig tele van a környék élettel, egész nyáron át tartó programokkal. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, bármilyen probléma van, ők megoldják azt.