Méhesi

Méhesi adatlapja

65 éves szingli férfiú vagyok , aki sokat útazik.Az útazás a hobbym.
Évente kb.háromszor , az autómmal.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Kisállattal utazó  •  Csipegető  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2017.01.03
Utoljára itt2021.11.30

Gyenge 2021. augusztus 26.a párjával járt itt
Azzal kezdeném, hogy a fogadtatás kiváló,szoba egyszerű,elfogadható,az étkezés kiváló,személyzet vendégekhez való hozzáállása kiváló. Amit megemlítenék, hogy a welnes részlegben jobban oda kellene figyelni a vendégek kikapcsolodására(labdázás,pancsolás,víz fröcskölés). Szerintem erre a helyre egy kicsit erélyesebb felügyelőt kellene bíztosítani.
Hotel Napfény válasza
Kedves Ferenc!
Örülünk, hogy ennek a szép évfordulónak a megünneplésére városunkat és hotelünket választották. Köszönjük szépen az elismerő szavakat!
Az Ön által említett problémát már igyekszünk orvosolni!
Az esetleges kellemetlenségekért ezúton is elnézést kérünk!
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2021. augusztus 29., , Hotel Napfény
Kiváló 2017. január 3.barátokkal járt itt
Személy szerint nekünk a barátaimmal mindennel megvoltunk elégedve. A személyzet nagyon szolgálat kész,kiszolgálás prima ,szoba tökéletes ,mint felszereltségében , mint fekvésében. A szilveszteri mulatság tökéletes volt, a hangulat nagyon-nagyon jó volt. Nagyon -nagyon megvoltunk mindenel elégedve. Szerintem ide még biztosan vissza térünk.
Felhasználó fényképei:
Aranykereszt Hotel Gyula - Aranykereszt Hotel Gyula - Aranykereszt Hotel Gyula - Aranykereszt Hotel Gyula - Aranykereszt Hotel Gyula -
Kiváló 2017. január 3.barátokkal járt itt
Szilveszteri múlatság, ó év búcsúztató alkalmából szálltunk meg barátaimmal egyetemben , ebben a nagyon barátságos , családias hotelben(Hotel aranykereszt Gyula). Nagyon kellemes meglepetés ért bennünket, a kiszolgálás , a személyzet, a szobák felszereltsége , elhelyezkedése minden a legmegfelelőbb.
Felhasználó fényképei: