MiJu

MiJu adatlapja

Regisztráció2014.04.13
Utoljára itt2016.10.30

Kiváló 2014. április 13., üzleti partnerrel járt itt
Külföldi üzleti partnereinkkel szálltunk meg a Duna Gardenben. Mind az elhelyezkedés, ellátás és szállodai szolgáltatás terén maximálisan meg voltunk elégedve. Kedves, mosolygós, segítőkész személyzet vett körül bennünket. A továbbiakban is itt fogjuk partnereinket elhelyezni. Az étlap közepesen gazdag, és amíg vártuk a főmenüt olivás digestive-t szolgáltak föl.
Kiváló 2014. április 13.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk a Bodrogi Kúriában egy hosszú hétvégére. A szoba nagyon kényelmes volt. A személyzet kedves és mosolygós. Ami különösen jól esett, mert nem felületes mosolyokkal talákoztunk. Az étterem és az ellátás maximálisan jó volt. Mivel jó időnk volt, ezért még biciklizni is tudtunk, amihez a kerékpárt is a szállodától kaptuk.
Átlagos 2014. április 13.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk a szállodában. Kicsit nagyobb szállásra és wellnessre gondoltam a fényképek és a leírás alapján. De fáradságűző hétvégének tökéletes volt. A személyzet kedves és mosolygós volt. Mondjuk a parkolásért szerintem nem kellene pénzt kérniük, de ez van/volt.