Moldván Valéria

Moldván Valéria adatlapja

Regisztráció2013.12.29
Utoljára itt2017.08.14

2016. szeptember 12.családjával járt itt
A hétvégét a családdal töltöttük ebben a szállodában , már több alkalommal jártunk itt. A wellness részleg nagyon jó, habár nagyon hiányzik egy kinti medence. A wellness büfé nagyon korrekt, gyors a kiszolgálás és finomak az ételek. A felszolgálók az esti vacsoránál, kicsit le vannak lassulva, sokat kell várni az italra.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Több alkalommal voltunk már a szállodában. Minden alkalommal meg voltunk elégedve. A szálloda tiszta, igényes. A személyzet kedves. A svédasztalos reggeli - vacsora kiváló. A szobák igényesek,szépek. A wellness nagyon kellemes, határozottan jó, hogy át lehet járni a Szent Erzsébet fürdőbe és az benne van az árban , nem kell külön fizetni érte.
Kiváló 2016. március 18.barátokkal járt itt
A személyzet kedves, figyelmes. A reggeli és a vacsora ízletes, változatos. 10 fővel voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. A szobák, újak, tiszták teljesen rendben volt minden. A szálloda a fürdőre épült, egy folyosón közelíthető meg. A fürdőben a szaunavilág nagyon jó. A kinti medencékben a vizet naponta cserélik.