Nagyfater
2008

Nagyfater adatlapja

Általában a bevált helyekre térünk vissza. Csak belföldön pihenünk legalább 5 éjszakára szoktam foglalni.
Párommal utazom. Bükfürdö, Gyula, Zalakaros, Mórahalom a kedvenc városaink.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  A szokások rabja
Regisztráció2023.09.24
Utoljára itt2024.02.13

Kiváló 2023. szeptember 24.a párjával járt itt
A szobában és a teljes szállodában a tisztaság maximális. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A vár a hotel mellett található a városközpont 15 perc sétára van, ezért nem kell autóba ülni. Rendkívül széles az ételválaszték és isteniek az ízek. A városnak nagyon jó a hangulata. A Várfürdő szuper.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula -
Kiváló 2023. szeptember 24.a párjával járt itt
Szeretem a személyzet kedvességét, a meghitt fényeket és hangulatot, a rendkívül széles választékot a reggelinél. Annak ellenére, hogy a szálloda tele volt, sehol nem éreztem azt, hogy tömeg lenne. Rendkívül sok fekvő ágy van a wellness részlegben, nem kell vadászni a helyeket. A wellness bárban nagyon széles és igényes a választék, nagyon finomak az ételek.
Felhasználó fényképei:
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom -