Nóra Korina

Nóra Korina adatlapja

Regisztráció2023.10.02
Utoljára itt2023.10.05

2023. október 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor láttam már fotókat a visegrádi Hotel Silvanusról, ami nagyon megtetszett, s elutaztunk mi is a családdal. A kültéri medencéből rálátunk a Duna kanyarra, amely lélegzetelállító és csodálatos. Már az is ha csak leülünk a fűbe és gyönyörködünk. Valódi élmény.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád -
Kiváló 2023. október 2.gyerekekkel járt itt
Az idei évben 10. alkalommal nyaraltunk a családunkkal Harkányban, már leírtam a Harkányi Gyógy és Strandfürdőt mennyire szeretjük. A Korona Hotelben szállunk meg minden évben. Helyileg tökéletes az elhelyezkedése, kényelmesen átsétálunk a fürdőbe. A szállás tiszta, rendezett.
Hotel Korona Termal Harkány -
Kiváló 2023. október 3.gyerekekkel járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk a tihanyi Club Hotelben. Még be sem megyünk a szállodába, már öröm itt lenni. Tihany és környéke gyönyörű Balaton parti hely. Öröm a levendulaillatú Tihanyban sétálgatni a panorámában gyönyörködni. Az egész napos sétákat kirándulásokat követően jóleső érzés a Hotel wellnes részlegében pihenni, ellazulni a medencékben, szaunákban.
Felhasználó fényképei:
Club Tihany Hotel Tihany - Club Tihany Hotel Tihany - Club Tihany Hotel Tihany -