sancsa

sancsa adatlapja

Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Üzleti utazó  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2023.04.21
Utoljára itt2024.04.22

Kiváló 2023. június 13., kollégákkal járt itt
Jól sikerült a felújítás, modern, kényelmes szoba, jó ágy. Erkélyen volt 2 szék, kis asztal. A wellnessben lehetett úszni, hőfok is megfelelő volt, élményelemek is működtek. (Kinti medencét eső miatt nem próbáltam. ) Igen jó volt az étkezés, reggel, este és előadások szünetében is. Konferencián voltunk, a terem tökéletes rendezvényekhez.
Kiváló 2023. május 30.a párjával járt itt
Pünkösdi csomaggal voltunk a Zsuzsanna hotelben. (Ezzel egy helyen van a fürdő). Kényelmes, tiszta szoba, nagy fürdőszoba, szúnyogháló elkelne még. Az arborétumban nagyon kellemes sétákat tettünk, a levegő üdítő. A gyógyfürdőben 1 órát voltunk naponta, elég sok nyugágy van, napozni is lehet.
2023. szeptember 14.a párjával járt itt
A gyógymedencék miatt mentünk, azokkal nem is volt gond. (Bár a kevés élményelem működését 4 nap alatt nem sikerült kifogni. ) Szerettem volna úszni is, de az a medence annyira hideg, "ízületgyilkos" volt, 2 tinifiún kívül senki sem bírta. A légkondisnak, tágasabbnak , újabbnak hirdetetett szoba kis túlzás .