Szági

Szági adatlapja

Regisztráció2016.08.08
Utoljára itt2019.11.17

Kiváló 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A legjobb hely, ahol eddig járt a családunk: mosolygós és kedves személyzet, kifogástalan étel/italválaszték, szuper és változatos programok nem csak gyerekeknek, csodálatos környezet, tisztaság, és még a pótágy is nagyon-nagyon kényelmes volt, amikor helyet cseréltem 2 éjszakára a gyerkőc kívánságára!
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Ágnes!

Igazán köszönjük kedves bejegyzését, nagy örömmel vettük tudomásul, hogy mindennel elégedettek voltak. Nincs is más, amit kívánhatunk: Térjenek vissza mielőbb szállodánkba! Mi akkor is mindent meg fogunk tenni, hogy hasonló kellemes emlékekkel távozzanak!
2016. augusztus 12., , Greenfield Hotel Golf & Spa
Kiváló 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
Másodszorra jártam itt. Gyönyörű kerttel, udvarias és profi személyzettel és mennyei ételekkel rendelkezik ez a kiváló étterem. Mindenki imádta a családból, főleg a gyerekek, akik a kertben lévő tónál (és a teknősökkel) töltötték az idő nagy részét. Fontos,hogy legalább 1 hónappal a tervezett időpont előtt asztalt foglalj, mert népszerű a hely!
Kiváló 2018. június 16., kollégákkal járt itt
Vakvarjús törzsvendégként igazán öröm számomra, hogy egy ilyen előkelő környezetű "Vakvarjúban" ebédelhetek minden nap a belvárosban, megfizethető áron, fantasztikus ételeket, tekintettel arra, hogy a Vígvarjúban "DÉLI MENÜ"-vel várnak minden nap. A kiszolgálás profi és végtelenül kedves, mint minden Vakvarjúban!