Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 9 sümegi szállás közül
6. helyezett Közép Dunántúlon - 344 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
A hotel épülete nagyon impozáns. Természetesen telt ház volt, pedig hétfőn érkeztünk. A recepción roppant udvariasak és segítőkészek voltak. A szobánk kényelmes és tágas. A wellness részleg minden igényt kielégítő, sok medencével. Az egyetlen zavaró dolog a kisgyerekek hangoskodása és visongása volt. Az ételek változatossága maximálisan kielégítő.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Három kisgyermekünkkel és anyósommal sikerült eltöltenünk egy minden igényt kielégítő, élménygazdag hétvégét Sümegen. A szálloda maximálisan megfelelt az elvárásoknak. Az ételek fantasztikusak, a személyzet tagjai pedig nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. A hétvége egyik fénypontja a nagyon szórakoztató és látványos lovagi torna, a másik természetesen a sümegi vár megtekintése.

Juca TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Először azt mondom el, ami nem tetszett, mert összességében nagyon is elégedett voltam. Keveselltem a fürdőszobában az akasztókat, az összesen két darabra a köntöseinket tettük, a benti és a kinti törölközőket a szekrényajtókra voltunk kénytelenek teríteni. Kényelmetlen volt kicsit hogy a fürdő ajtaja a w. c. -n koppant, praktikusabb lett volna a helyszűke miatt egy tolóajtó.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 7.
A tisztaság az udvariasság kifogástalan, a szoba kényelmes, a wellness szolégáltatás jó. Kifogásolom,hogy a bárpultnál tőrténö fogyasztásnál is felszámoltak szervizdijat.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
ajándékba kaptuk a gyerekektől akik még nem sok wellnesz hotelben jártak ennek ellenére nagyon jo választás volt.Mi az utobbi időben több helyen voltunk így tudom hasonlítani.Gyönyörű helyen kiválo személyzettel rendelkező hotel.Nagyon jo wellnes rész, finom ételek , minden megadatik a tökéletes kikapcsolodásra.Köszönjük szépen hogy itt lehettünk.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
Nagyon jól éreztük magunk, minden rendben volt. A lovagi torna színvonalas, mindenkinek ajánlom. A svédasztalos reggeli és vacsora ízletes és bőséges volt. A szoba tágas, kényelmes. A személyzet udvarias, mindenben a segítségünkre volt, és ami az i-re feltette a pontot, az az udvarias gesztus, hogy elbúcsúzáskor megköszöntöttek születésnapom alkalmából.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Minden rendben volt. A személyzet minden étkezés alkalmával rögtön ott voltak bármilyen kïvánságunk is volt. A gyermek medencében viszont kicsit hideg volt a víz. Összességében remek hely.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 3.
Véleményem szerint a Hotel Kapitány kitűnő szálloda, a személyzet pedig igen segítőkész, barátságos. Kiváló programmal, kényelmes szobákkal és jó ételekkel várják a vendégeket. Amit hiányoltam, hogy kisgyermekes pancsoló/medence/medencerész nincs. Így a gyereket csak úszógumival, vagy kézben lehet a medencébe vinni, mert az egy méter alatti gyermek elsüllyed, nem lehet leültetni a vízben, hogy tudjon egy kicsit pancsolni, szórakozni.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
A szálloda szép, az elhelyezkedése remek, lehet várra néző szobát is kérni. A normál szoba tágas, kényelmes, a fürdőszoba átlagos, egy kis felújítás ráférne. Sajnos a szobákból minden áthallatszik, ha köhögnek, az is. Ez azért egy ilyen szállodában nem túl kellemes, nem lehet pihenni.

Bagira TOP szállásértékelő
Bagira TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy komplex tökéletesség. . Szerteágazó, szinte belegondolhatatlan, mekkora az egész építmény, és a felhasznált mindenféle anyag mekkora gazdaságot foglal magában. Nekem ez egyszerűen tökéletes. Mégsem ment el az összes értelmes felszolgáló külföldre, mert itt hölgyek urak mind mind mosolygósan arra törekednek, hogy kedvesen fel, és kiszolgáljanak.

Sümeg
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi élményparkkal, lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.06.30.
Sümeg
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.05. - 2017.04.28.
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.01.
CE Quelle Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal, internet elérhetőséggel
2016.06.30. - 2017.12.31.
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 4.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, játék- és sporteszközök használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.07.16.
Andrea Villa
6 nap/5 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.09. - 2017.12.31.
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, városi programokkal, éttermi kedvezménnyel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.06.19.
Hotel Aqua Sárvár
2-5 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.25. - 2017.12.23.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszert bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, Arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.31.
Wolf Panzió
2-4 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, választott csomagtól függő egyéb extrákkal
2017.03.01. - 2017.05.31.
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 10.483,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromafürdővel, történelmi lovasjátékkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.22.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred
A négycsillagos Hotel Silverine Lake Resort egy, a régmúltat idéző, csodálatos, már a római...
Palace Hotel  Hévíz
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Tavaszi szenzáció (min. 2 éj)
Szédítő tavasz (min. 2 éj)
Tavaszi pihenés a Bakonyban (min. 2 éj)

SümegX