Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 9 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 344 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
ajándékba kaptuk a gyerekektől akik még nem sok wellnesz hotelben jártak ennek ellenére nagyon jo választás volt.Mi az utobbi időben több helyen voltunk így tudom hasonlítani.Gyönyörű helyen kiválo személyzettel rendelkező hotel.Nagyon jo wellnes rész, finom ételek , minden megadatik a tökéletes kikapcsolodásra.Köszönjük szépen hogy itt lehettünk.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
Nagyon jól éreztük magunk, minden rendben volt. A lovagi torna színvonalas, mindenkinek ajánlom. A svédasztalos reggeli és vacsora ízletes és bőséges volt. A szoba tágas, kényelmes. A személyzet udvarias, mindenben a segítségünkre volt, és ami az i-re feltette a pontot, az az udvarias gesztus, hogy elbúcsúzáskor megköszöntöttek születésnapom alkalmából.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Minden rendben volt. A személyzet minden étkezés alkalmával rögtön ott voltak bármilyen kïvánságunk is volt. A gyermek medencében viszont kicsit hideg volt a víz. Összességében remek hely.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 3.
Véleményem szerint a Hotel Kapitány kitűnő szálloda, a személyzet pedig igen segítőkész, barátságos. Kiváló programmal, kényelmes szobákkal és jó ételekkel várják a vendégeket. Amit hiányoltam, hogy kisgyermekes pancsoló/medence/medencerész nincs. Így a gyereket csak úszógumival, vagy kézben lehet a medencébe vinni, mert az egy méter alatti gyermek elsüllyed, nem lehet leültetni a vízben, hogy tudjon egy kicsit pancsolni, szórakozni.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
A szálloda szép, az elhelyezkedése remek, lehet várra néző szobát is kérni. A normál szoba tágas, kényelmes, a fürdőszoba átlagos, egy kis felújítás ráférne. Sajnos a szobákból minden áthallatszik, ha köhögnek, az is. Ez azért egy ilyen szállodában nem túl kellemes, nem lehet pihenni.

Bagira TOP szállásértékelő
Bagira TOP étteremértékelő
Értékelt: 2017. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy komplex tökéletesség. . Szerteágazó, szinte belegondolhatatlan, mekkora az egész építmény, és a felhasznált mindenféle anyag mekkora gazdaságot foglal magában. Nekem ez egyszerűen tökéletes. Mégsem ment el az összes értelmes felszolgáló külföldre, mert itt hölgyek urak mind mind mosolygósan arra törekednek, hogy kedvesen fel, és kiszolgáljanak.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
A konyha és a felszolgálás, a személyzet hozzáállása és lelkesedése átlagon felüli, sőt, minden elvárásomat felülmúlta.
Az esti mulatsághoz a zene nagyon hangos volt viszont, a bárban este 9 után beszélgetni nem igazán volt kellemes emiatt.
Egyébként minden a legnagyobb rendben volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 18.
Minden a legnagyob rendben.
Étkezés, szoba, wellnes,lovagi torna, igazi pihenő övezet ez a szálloda.
Egy kis kritika: Wellnes részlegen nem múködött a merülőmedence és nincs ivókút.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
A lovagi játékok és a vacsora páratlan volt.Az ételek nagyon ízletesek és bőségesek voltak!A szoba és a környezet fenomenális volt.Hazajöttünk és a képeket mutatva csak ajánlani tudom.Tervezem a mielőbbi pihenésünket Sümegen.Eddig csak nekem meséltek a helyről és az élményekről most végre én mesélhetek.
Köszönöm Hotel Kapitány

Értékelt: 2017. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor kedvesen fogadtak, mélygarázs foglalásunkat és elhelyezésünket ugyanabba az épületszárnyba tették ami tetszett. Személyzet kedves szolgálatkész, gyermekekkel külön foglalkoznak, nincs idő unatkozni.

Sümeg
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.05. - 2017.04.28.
Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.03.02.
Kiserdő Apartman
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 5.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2016.10.19. - 2017.04.30.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék csokoládéval, szauna használattal
2016.10.01. - 2017.04.01.
Batthyány Kúria
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness részleg használattal, fürdőbelépővel, színes programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.05.31.
Viola Vendégház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 2.250,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással vagy félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.04.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.06.15.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.04.14.
Fortuna 7 Apartments
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna és merülő medence használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.03.31.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2-5 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, internet elérhetőséggel
2016.11.10. - 2017.04.07.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék csokoládéval, szaunaház használattal
2016.10.01. - 2017.04.01.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,Történelmi Lovasjátékokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.22.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Palace Hotel  Hévíz
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Húsvéti ajánlat (min. 2 éj)
Palace kényeztetés (min. 2 éj)
Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)

SümegX