Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 9 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 348 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Katkamanó TOP egyébhely értékelő
Katkamanó TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 21.
Férjemmel a házassági évfordulónk helyszínéül választottuk a hotelt. Már sok jót hallottunk róla a kollégáinktól, így gondoltuk most már mi is kipróbáljuk. Egyáltalán nem csalódtunk! A hely meseszerű nagyon hangulatos. A személyzet mosolygós, udvarias. A szoba tiszta volt és remek kilátásunk volt a várra. Az étkezések alkalmával az ételek finomak és változatosak voltak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
Minden rendben jol ereztuk magunkat, kivalo volt a lovagi torna, a setakocsikazas, szep volt a var, jo volt az ebed a Varcsardaban, remek cimbalmos, jo wellness. Remelem hogy meg visszaterunk. Koszonettel Boros Eugen Szlovakiabol

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
Fantasztikus szervezèssel működik a komplexum. Kedves szemèlyzet, finom ètelek gyönyörű környezet. Remek program lehetősègek. Èlmènyekkel telve jöttünk haza. Ajánlani fogom minden ismerősömnek.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Nagyon szép környezet családias hangulat. A wellnes részleget gyermekem nagyon élvezte. A lovagi tornabemutatót nagyon élveztük, jól megszervezett program.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Feltétlen tetszésemre volt a szálloda elhelyezkedése, szerves kapcsolata a várral építészeti és szolgáltatási szempontból egyaránt. Kellemes volt a nászutas lakosztály, bíztam benne, hogy a napi extra ár tartalmaz valami fogadó ajándékot (pl pezsgő , gyümölcs kosár, csoki stb). Nem volt így. A személyzet általában kedves, mindenki üdvözölt, akárhányszor találkozott velünk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 13.
A szálloda nagyon ízléses kívül belül, mindenütt tisztaság. A személyzet nagyon kedves. Az étterem is kitűnő, változatos, finom ételek, gyors pincérek. A wellnessből én hiányoltam a melegvízes medencét (min 36 fok), de akinek ez nem fontos szempont, annak ajánlom, mert jó sok medence van, nem volt zsúfoltság. 4 szauna is van.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Tiszta szállás, szép környezetben, remek kilátással az étteremből. A személyzet kedves, mosolygós és nagyon figyelmes. 30. -ik születésnapomat töltöttük a szállodában. 2. nap egy üveg bor és egy kedves üdvözlő lap várt a szobában a wellness után. A születésnapomon az egész személyzet együtt énekelte a Happy B.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Minden tökéletes volt!Nagyon jól éreztük magunkat!Nagyon jó kikapcsolódás hétköznapokra,és hétvégekre!A kaja, a kiszolgálás fantasztikus.Mindenkinek csak ajánlani tudom. És remélem még visszatérünk a Hotel Kapitány wellnesébe !!!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 7.
Megérkezésünkkor az ott lévő személyzet boldogan fogadott és a tartózkodásunk alatt lévő teendőkről bő tájékoztatást kaptunk. Szobánk kényelmes és fantasztikus kilátást biztosított a Sümegi Vár! A fürdő a gyerekeknek és nekünk is kellemes élményt nyújtott. Az ott tartozkodó vendégek is közvetlenek voltak.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Március elején jártunk a Hotel Kapitányban. Összességében mindennel meg voltunk elégedve. A recepciósok segítőkészsége, a hotel tisztasága, a kitűnő ételek mellett külön is ki szeretnénk emelni a szállodai étterem személyzetének figyelmességét, udvariasságát és szakmai felkészültségét. Máskor is felkeressük ezt a csodálatos helyet és bátran ajánljuk barátainknak ismerőseinknek is.

Sümeg
2-4 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.03.
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi élményparkkal, lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.06.30.
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 11.950,-Ft/család/éj ártól: önellátással, igény esetén menüvacsorával, kedvezményes fürdőbelépővel, kerékpár használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.24. - 2017.10.15.
Hotel Aqua Sárvár
2-5 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.25. - 2017.12.23.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, hintózással, bowlingpálya és biliárd használattal, masszázzsal, kincskereső túrával
2017.01.01. - 2017.12.30.
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.03.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és szaunahasználattal, játéklehetőségekkel, parkolással
2016.12.06. - 2017.06.13.
Kalma Villa
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel és gyógyászati szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.03. - 2017.12.31.
Park Hotel Balatonlelle
3 nap/2 éjszaka 8.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 13.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.22.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,Történelmi Lovasjátékokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.22.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Aquamarin Hévíz
A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Nyári Fári (min. 2 éj)

SümegX