Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 9 sümegi szállás közül
5. helyezett Közép Dunántúlon - 343 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 13.
A wellness szálló azt adta amit vártunk tőle. Udvarias kiszolgálás, kifogástalan személyzet. Az ételek is kiválóak voltak. Az elhelyezkedés pedig magáért beszélt. Biztosan jövünk még.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 3.
Igényes kialakítás és kedves személyzet. A wellness (bár nem igazán a gyerekekre optimalizált) is ugyanolyan színvonalas. A lovagi játék igazi kikapcsolódást nyújtó élmény. Összegezve: nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük:)!

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
A héten 4-fantasztikus napot sikerült eltöltenem a Hotel Kapitányban,barátaimmal! Szavakkal el sem tudom mondani,mennyire lenyűgözött a szálloda! Már érkezésünkkor az első benyomás a recepción nagyon kellemes volt! A recepciós hölgy udvariassága,segítőkészsége,kedvessége,és rugalmassága csak dicséretet érdemel!

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 1.
Január végén döntöttünk úgy, hogy kicsit kikapcsolódunk, és ehhez a Hotel Kapitányt választottuk. A szálloda januári időponttól függetlenül tele volt, de erre nagyon profin vannak felkészülve. A bejelentkezés, az eligazítás, parkolás minden zökkenőmentesen, rugalmasan történt. A személyzet minden tagja kedves és segítőkész volt.

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 28.
Minden jo volt .Kulon szeretnem kiemelni a személyzet kedvességét . Viszont a lovagi torna nagyon unalmas volt. Inkább a lovasbemutatóra kellene nagyobb hangsúlyt fektetni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Négy napot töltötünk a Hotel Kapitányba,nagyon jól éreztük magunkat,mindennel meg voltunk elégedve.Szép,tiszta a szálloda, udvarias segitökész a személyzet.Az ételek finomak,ízletesek.Minden szervezetten müködik,nem találtunk hibát semmibe.A lovas bemutató nagyon tetszet,igaz a lakomától többet vártam.Máskor is szeretnénk még ide visszatérni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
A hotel szép, tiszta, kellemes szemet gyönyörködtető panorámával. Az alkalmazottak kedvesek, segítőkészek, az ételek finomak, ízletesek. Amit halkan jegyzek meg, hogy a wellness részlegben kicsit hűvös volt a vízből kilépve, ill. a medence hőfoka "kicsit lehetne melegebb", de eltörpül a többi szolgáltatással szemben. Nagyon jól éreztük magunkat, kellemesen kikapcsolódtunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Nagyon jól éreztük magunkat, igazi feltöltődést jelentett a szállodában töltött pár nap. Egyszerűen lenyűgöző a csodás környezet, a száloda ízléses, és hangulatos. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és mosolygós.A nyugalom szigete!!! Máskor is szeretnénk még ide visszatérni. Köszönünk mindent!!! :-)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 9.
A szálloda csendes nyugodt környezetben található, az út zaja sem hallatszik be a szobába. A személyzet segítőkész és nagyon kedves. Valóban mindenben segítenek és humorosak, lehet velük viccelődni, értik a tréfát. A szoba kényelmes, hangulatos és nagyon tágas. A wellness rész tágas, sok vendég kényelmesen pihenhet.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Remek 4 napot töltöttünk a Hotel Kapitányban. Nemcsak a szobával és az ellátással voltunk megelégedve, hanem a programokkal is. A lovagi torna, az esti zenés programok mind - mind külön élmény volt számunkra. A személyzet igazán színvonalasan tette a dolgát a vendégek legnagyobb megelégedésére. Ár-érték arányban nagyon jó választás volt!

Sümeg
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi élményparkkal, lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.07.14.
Sümeg
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.03.02.
Hotel Erzsébet
Akár 1 éjszaka 8.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.01.05. - 2017.03.31.
Ipoly Residence
Balatonfüred
2-5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, internet elérhetőséggel
2016.11.10. - 2017.04.07.
Ács Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.575,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.11. - 2017.10.31.
Viola Vendégház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 2.000,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással vagy félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.04.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 6.900,-Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, térképpel, kikapcsolódási lehetőséggekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.27. - 2017.03.02.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.08. - 2017.02.28.
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/ 3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hotel Bacchus
4 nap/3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, városnézéssel, borkóstolóval, húsvéti gálavacsorával
2017.04.14. - 2017.04.17.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
Akár 1 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal és sportolási lehetőséggel, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.11.06. - 2017.03.31.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,Történelmi Lovasjátékokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.22.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Balatoni vakáció (min. 7 éj)
Forró puncs (min. 2 éj)

SümegX