The Guest

The Guest adatlapja

Regisztráció2013.06.27
Utoljára itt2015.10.29

Kiváló 2013. szeptember 17.barátokkal járt itt
Az éttermet több éve ismerjük, sokszor voltunk itt ebédelni, vacsorázni, kisebb-nagyobb társasággal. A felújítás óta két alkalommal is jártunk itt, egyszer vacsorázni, egyszer pedig egy sütis-kávés beszélgetés helyszínéül választottuk. Egyik alkalommal sem csalódtunk! Az ételek-italok kiválóan elkészítettek, friss hozzávalókból, gyönyörűen szervírozva.
Il Gallo Nero - Fekete Kakas Étterem Szombathely -
Kiváló 2013. július 4.barátokkal járt itt
Több alkalommal, legutóbb egy osztálytalálkozón jártam itt. Minden szempontból nagyon elégedett voltam: nem csak az a la carte, de a rendezvény menü ételek is finomak és szépek voltak. Az étterem elegáns, toszkán hangulatú, évről-évre alakítgatják, csinosítgatják.
Felhasználó fényképei:
Toscana Étterem & Pizzéria Szombathely - Toscana Étterem & Pizzéria Szombathely -
Kiváló 2013. augusztus 6.barátokkal járt itt
Tökéletes ételek autentikus alapanyagokból, profi kiszolgálás, finom olasz ízek, nagy étel- és italválaszték, csodálatos környezet. Az étterem tiszta, kényelmes (sajnos a fagyizóban a székek párnái némi figyelmet igényelnének). Mindent összevetve, a Veranda egy valódi vízparti menedék a nagyváros közepén.
Felhasználó fényképei:
Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest -