Görög Pizzéria Szombathely

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Görög Pizzéria Szombathely vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 19.gyerekekkel járt itt
Régen jártunk már a pizzériában, de nem volt időnk elmenni most. Viszont egy finom pizzára vágytunk. Gondoltam rendeljünk. Online lehet regisztrálni és rendelni. Gyorsan kihozták hétköznap és hétvégén is. Finom volt,meleg és nem spórolták le róla a feltétet. Udvariasak voltak a futárok is. Maximálisan meg voltunk elégedve, máskor is biztosan tőlük rendelünk.
Kiváló 2016. július 27.gyerekekkel járt itt
Szombathelyen nyaraltunk és a szállásunk mellett volt ez a pizzeria. Szépkártyával is lehet fizetni, ez fontos szempont volt. Nagyon ízletesek voltak a pizzák. Többet is kipróbáltunk. A férjem májas pizzát evett, ami elsőre nekem furcsán hangzott de az íze felülmúlhatatlan volt ! Igen finoman volt fűszerezve !
Kiváló 2015. július 10.gyerekekkel járt itt
Sok éve járunk ide pizzázni, hol ebéd, hol vacsora gyanánt. Az ételek minősége a nyitás óta, vagyis kb. 20 éve tökéletes. Évről-évre sokat fejlődött az étterem, a dizájn, a zene nagyon autentikus, mostanra már valóban egy falat Görögország :) Tökéletes volt a iszolgálás is. Csak ajánlani tudom bárkinek!
Görög Pizzéria Szombathely - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 14. járt itt
A legjobb pizzéria Szombathelyen, kellemes a környezet, jó a kiszolgálás, nagy a választék. Érdemes ide betérnie, aki itt jár. Jól lakik és még finomat is eszik. Javaslom a Görög tűz elnevezésűt, aki szereti az erőset. Nekem nagyon bejött. Ráadásul akár vékony, akár vastag tésztából is lehet választani.
Jó ide betérni!
Én csak innen eszek pizzát!
Átlagos 2013. július 9.a párjával járt itt
Hangulatos görögös kis étterem a belváros peremén. Álztalában kevés a parkolóhely de legalább parkolójegyet nem kell venni. Nem a tipikus olaszos pizzát készítik hanem vastagabb tésztás változatot (még a vékony tésztásnak mondott pizzájuk tésztája is jóval vastagabb a máshol megszokottnál).
Kiváló 2013. július 1.a párjával járt itt
Ha pizzát kívánok enni, csak ide járok, szerintem az ország legfinomabb pizzái itt kaphatók! Nemcsak pizzák, sültek, saláták, desszertek is kaphatók, melyek nagyon ínycsiklandóan néznek ki az étlapon, de személy szerint ezeket sajnos még nem kóstoltam, mert mindig elvarázsol a pizzakínálat! :) A kiszolgálás is elég gyors, 15-20 perc alatt elkészül.