Tmargo

Tmargo adatlapja

Regisztráció2019.10.22
Utoljára itt2019.12.11

Kiváló 2019. október 22.a párjával járt itt
Szeptemberben,félpanziós ellátással voltunk,itt. Bőséges,és választékos volt az étel. A kiszolgálás előtt le a kalappal. A tulajdonosnak csak gratulálni tudok a felszolgáló csapatához! Kedvesek,mosolygósak,és rugalmasak. Mindenkinek azóta is csak dicsérni tudom. Remélem,még találkozunk velük . Maradjanak mindig ilyen vendégszeretőek!
Átlagos 2019. december 2.a párjával járt itt
4 éjszakát foglaltunk a szállodában(bár ne tettük volna). a Retro radiátor fűtött ezerrel,és nagy zajjal. Gondoltuk lejjebb vesszük,majd akkor talán megszűnik a zaj. Nem így történt. Másik verzió:jó akkor nyitott ablaknál alszunk,legalább a meleg ne zavarjon. Ez sem tűnt jó ötletnek,mert onnan a konyha,elszívójának még hangosabb zúgása volt zavaró.
Átlagos 2019. december 11.a párjával járt itt
Szeptember közepén töltöttünk itt egy éjszakát a párommal. A cél a város megtekintése volt. Kicsit retro a szoba,de tiszta,kényelmes ágy várt ránk. a fürdőszobában törököző kitéve. Tv Wifi volt a szobában. A személyzet kedves,segítőkész. Mi reggelit is kaptunk,ami bőséges,és választékos volt.