Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger, Fürdő u. 5.

Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

10. helyezett a 154 egri szállás közül

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A szálloda kicsit retro, de azért szép. A szoba normális nagyságú, de a polcok és a hűtőajtó leesett, nem a mi hibánkból... :)
A wellness részleg jó, de nagyon klóros a víz, így csípte a szemünket, ez elég zavaró volt. Az ételek kifogástalanok voltak

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A szürke téli hetek után a legjobb választás volt a Hotel Flóra! A hétvége alatt sikerült teljesen feltöltődni,elfelejteni a hétköznapokat. Az átjárás a termálba jó megoldás,az ottani medencék változatosak,annak ellenére hogy sok volt a szállóvendég,ezt egyáltalán nem lehetett érzékelni. A szálloda welness részlege is nagyon tetszett,jó levezetése volt a napnak.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotelben töltöttünk januárban 4 éjszakát.Mindennel meg voltunk elégedve.A szomszédos fürdő thermálvize miatt választottuk a hotelt.
A szálloda wellness része is kiváló mind a medencék, mind a szaunák,az este 10-ig nyitvatartás pedig még csodálatosabbá tette az estéket.
Minden dolgozó nagyon kedves és segítőkész volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A rettentõ hideg ellenére a wellnes részleg àltal nyújtott élmények, a dögönyözôk, a pezsgõfürdôk, a masszàzs feledtette velünk és nagyon élveztük. A mosolygòs és segítôkész személyzetnek köszönhetôen gyorsan felfedeztük a szolgàltatàsokat és nem éreztük magunkat idegennek.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Nagyon kedves es segitokesz a szalloda szemelyzete.Pozitiv,hogy este 11 oraig nyitva volt a wellnesz reszleg,es nagyon jo ,hogy meleg a viz.Koszonet a recepcio munkatarsainak a gyors ugyintezesert.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
A szálloda a városi strandfürdő hideg-meleg medencéihez közvetlen kijárattal és ingyenes használattal rendelkezik. A strand csodás: Úszómedence, és különböző hőfokú gyógyvizes medencék, nagyrészt a szabadég alatt. Szuper! Ezen kívül a hotelen belül fitnessz terem, szaunák, és kisebb pezsgőmedence található, masszázs és egyéb wellness kezelésel, szintén nagyon jó.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 9.
Évente 2-3 alkalommal töltöttünk néhány napot a szállodában. Sajnos az ellátás színvonala egyre rosszabb. A reggeli mind a 4 nap egyforma volt, semmi változatosság. Azt még egyszer sem tapasztaltam, ami most a 12. 06-i vacsoránál történt. Egy órával a vacsora kezdete után több ételtartó üres volt, a pótlás pedig erősen akadozott.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Több éve már hogy először ebben a szállodában pihentünk. Most úgy gondoltuk visszatérünk. Az ágy nagyon kényelmes vastag és jó minőségű matracokkal van ellátva. A szoba is nagyon kellem behatást tett. Jó illat volt mindenütt ami kifejezetten tetszett.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
Nagyon tetszett a szálloda.A személyzet udvarias kiszolgálása.Fantasztikus az Egri Gyógyfürdő,a szálloda Wellness szolgáltatása.A kényelmes és tágas szoba.Minden nagyon tetszett.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
A szállodában már nem először voltunk, korábban már eltöltöttünk itt egy kellemes hetet. Most sem csalódtunk. A személyzet kedves, segítőkész. A szobánk tiszta, kényelmes, jó meleg volt. A wellness részleg igazi felüdülést nyújtott. A szolgáltatások időtartama megfelelő, ezért nem volt zsúfoltság semelyik részen sem. A szálloda biztosítja a nyugodt pihenés feltételeit.

Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élményfürdő használattal
2016.08.30. - 2017.04.02.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2018.04.02.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékkal, múzeum belépővel, wellness részleg használattal, múzeumi tárlatvezetéssel, várostérképpel, internet elérhetőséggel,
2017.01.03. - 2017.12.20.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.01.01. - 2017.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs-kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.01.20. - 2017.03.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/ 2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, masszázzsal, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
8 nap/7 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra élményfürdőhasználattal, parkolással
2017.01.03. - 2018.04.02.

Szállodák Egerben és környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Jégvirágos hétköznapok és hétvégék a mesebeli Tisza-tónál (min. 2 éj)
Télelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerX