Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger, Fürdő u. 5.

Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

10. helyezett a 154 egri szállás közül

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A rettentõ hideg ellenére a wellnes részleg àltal nyújtott élmények, a dögönyözôk, a pezsgõfürdôk, a masszàzs feledtette velünk és nagyon élveztük. A mosolygòs és segítôkész személyzetnek köszönhetôen gyorsan felfedeztük a szolgàltatàsokat és nem éreztük magunkat idegennek.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Nagyon kedves es segitokesz a szalloda szemelyzete.Pozitiv,hogy este 11 oraig nyitva volt a wellnesz reszleg,es nagyon jo ,hogy meleg a viz.Koszonet a recepcio munkatarsainak a gyors ugyintezesert.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
A szálloda a városi strandfürdő hideg-meleg medencéihez közvetlen kijárattal és ingyenes használattal rendelkezik. A strand csodás: Úszómedence, és különböző hőfokú gyógyvizes medencék, nagyrészt a szabadég alatt. Szuper! Ezen kívül a hotelen belül fitnessz terem, szaunák, és kisebb pezsgőmedence található, masszázs és egyéb wellness kezelésel, szintén nagyon jó.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 9.
Évente 2-3 alkalommal töltöttünk néhány napot a szállodában. Sajnos az ellátás színvonala egyre rosszabb. A reggeli mind a 4 nap egyforma volt, semmi változatosság. Azt még egyszer sem tapasztaltam, ami most a 12. 06-i vacsoránál történt. Egy órával a vacsora kezdete után több ételtartó üres volt, a pótlás pedig erősen akadozott.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Több éve már hogy először ebben a szállodában pihentünk. Most úgy gondoltuk visszatérünk. Az ágy nagyon kényelmes vastag és jó minőségű matracokkal van ellátva. A szoba is nagyon kellem behatást tett. Jó illat volt mindenütt ami kifejezetten tetszett.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
Nagyon tetszett a szálloda.A személyzet udvarias kiszolgálása.Fantasztikus az Egri Gyógyfürdő,a szálloda Wellness szolgáltatása.A kényelmes és tágas szoba.Minden nagyon tetszett.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
A szállodában már nem először voltunk, korábban már eltöltöttünk itt egy kellemes hetet. Most sem csalódtunk. A személyzet kedves, segítőkész. A szobánk tiszta, kényelmes, jó meleg volt. A wellness részleg igazi felüdülést nyújtott. A szolgáltatások időtartama megfelelő, ezért nem volt zsúfoltság semelyik részen sem. A szálloda biztosítja a nyugodt pihenés feltételeit.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Remek 3 napot töltöttünk el a szállodában 3 gyerekkel. Nagyon jó, hogy a wellness rész 23 óráig használható. A személyzet kedves. A gyerek programok nagyon jók voltak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
A vécé csésze törött, a csempe törött, a vizesblokkok vízkövesek, az ajtók kopottak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
A párnák rossz állapotban vannak.
A szőnyegpadló cserére szorul. (222-es szoba)
A lift belső burkolata szegényes, kopott.
Az ablakok felújításra, vagy cserére várnak.

Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élményfürdő használattal
2016.08.30. - 2017.04.02.
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 10.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, átjárással a városi strandra élményfürdő használattal
2016.10.23. - 2017.04.01.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.03.31.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2015.11.01. - 2017.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes ebéddel, wellness-részleg használattal, teával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.02.28.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2016.01.02. - 2017.12.23.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, fürdőbelépővel, masszázzsal, éttermi kedvezménnyel, délutáni finomságokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.27. - 2017.02.28.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 10.700,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel, parkolással
2016.10.23. - 2017.04.01.

Szállodák Eger környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)

EgerX