Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger, Fürdő u. 5.

Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

10. helyezett a 155 egri szállás közül

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Csodálatos 5 napot töltöttünk el a barátnőmmel az egri Flóra hotelben. A szálló gyönyörű. A személyzet nagyon kedves,és udvarias volt. Az ételek kitünöek,és változatosak voltak. A fürdő része meg egyenesen isteni volt. Mindennel meg voltunk elégedve,csak a kispárna hiányzott. Bátran merem minden pihenni vágyó embernek ajánlani.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. március 12-17-ig voltunk a szálló vendégei. Csodálatos napokat töltöttünk el. Kiváló volt a gyógykezelés a wellness részleg. A dolgozók figyelmesek udvariasak,szobánk megfelelő volt számunkra. Csendes nyugodt szálló igazán pihenésre alkalmas. Étel lehetőség kiváló nagy választék,ízletes. Nagyon meg voltunk elégedve. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás tökéletes,nincs hangoskodás és egyéb zavaró körülmények. A wellness részlegben minden fontos elem-gyógyvíz,szaunák,jakuzzi-megtalálható. Az étterem kínálata változatos,ízletes és bőséges. A hotelből közvetlen átjárási lehetőség a város termál fürdőjébe. A összes részleg személyzete közvetlen,segítőkész és udvarias.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát minden remek volt, a szoba, a kilátás, a wellness, a fürdő,az étkek. A gyerekek nagyon élvezték a sodrófolyosót. Mi a gyógyvizet és a nagy úszómedencét. Remek, hogy a szabadtéri medencék nagy része már működött és friss levegőn fürdőzhettünk. Az ételek nagyon ízletesek voltak és széles választék volt mindenből. Remek kirándulási lehetőségek is vannak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
remekül éreztük magunkat tele derüvel szabadsággal.Ha lehetne reggel 7 elött kávét kortyolni ,ami igazán beinditaná a napot,bizonyára vannak hozzám hasonló koránkelő egyedek..Alig várom a legközelebbi találkozást önökkel,köszönöm a figyelmüket.Üdvözlettel Dülk István

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Két kisgyermekkel voltunk a szállodában hétköznap. Kiemelném a személyzet kedvességét, a pincérek odafigyelését, nagyon jól esett a segítőkészségük. A svédasztalos vacsora választéka kiemelendő, az ételek nagyon ízletesek voltak. A szálloda nem a legmodernebb, de a városközpontban van, a wellness részlege megfelelő, közvetlen átjárással a városi strandra ami benne van a szoba árában.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A szálloda kicsit retro, de azért szép. A szoba normális nagyságú, de a polcok és a hűtőajtó leesett, nem a mi hibánkból... :)
A wellness részleg jó, de nagyon klóros a víz, így csípte a szemünket, ez elég zavaró volt. Az ételek kifogástalanok voltak

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A szürke téli hetek után a legjobb választás volt a Hotel Flóra! A hétvége alatt sikerült teljesen feltöltődni,elfelejteni a hétköznapokat. Az átjárás a termálba jó megoldás,az ottani medencék változatosak,annak ellenére hogy sok volt a szállóvendég,ezt egyáltalán nem lehetett érzékelni. A szálloda welness részlege is nagyon tetszett,jó levezetése volt a napnak.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotelben töltöttünk januárban 4 éjszakát.Mindennel meg voltunk elégedve.A szomszédos fürdő thermálvize miatt választottuk a hotelt.
A szálloda wellness része is kiváló mind a medencék, mind a szaunák,az este 10-ig nyitvatartás pedig még csodálatosabbá tette az estéket.
Minden dolgozó nagyon kedves és segítőkész volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A rettentõ hideg ellenére a wellnes részleg àltal nyújtott élmények, a dögönyözôk, a pezsgõfürdôk, a masszàzs feledtette velünk és nagyon élveztük. A mosolygòs és segítôkész személyzetnek köszönhetôen gyorsan felfedeztük a szolgàltatàsokat és nem éreztük magunkat idegennek.

Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.21.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2017.12.21.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeum belépővel, tárlatvezetés borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2017.12.20.
Romantik Hotel
6 nap/5 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, múzeum- és fürdőbelépőkkel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.07.01. - 2017.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
2-5 éjszaka 14.740,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel és limonádéval, egy pohár rozéval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.08.31.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitness terem, wellness részleg és szaunavilág használattal, fürdőköpennyel, masszázskuponnal, játszótérrel és játszószobával, parkolással, internet eléréssel
2017.04.25. - 2017.06.30.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, ajándék étkezési és borkóstolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.11. - 2017.09.30.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
5 nap/4 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
8 nap/7 éjszaka 10.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra élményfürdőhasználattal, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.21.

Szállodák Egerben és környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza-tavi nyár (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári hétvégék (min. 3 éj)

EgerX