Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger, Fürdő u. 5.

Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

10. helyezett a 154 egri szállás közül

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
remekül éreztük magunkat tele derüvel szabadsággal.Ha lehetne reggel 7 elött kávét kortyolni ,ami igazán beinditaná a napot,bizonyára vannak hozzám hasonló koránkelő egyedek..Alig várom a legközelebbi találkozást önökkel,köszönöm a figyelmüket.Üdvözlettel Dülk István

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Két kisgyermekkel voltunk a szállodában hétköznap. Kiemelném a személyzet kedvességét, a pincérek odafigyelését, nagyon jól esett a segítőkészségük. A svédasztalos vacsora választéka kiemelendő, az ételek nagyon ízletesek voltak. A szálloda nem a legmodernebb, de a városközpontban van, a wellness részlege megfelelő, közvetlen átjárással a városi strandra ami benne van a szoba árában.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A szálloda kicsit retro, de azért szép. A szoba normális nagyságú, de a polcok és a hűtőajtó leesett, nem a mi hibánkból... :)
A wellness részleg jó, de nagyon klóros a víz, így csípte a szemünket, ez elég zavaró volt. Az ételek kifogástalanok voltak

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A szürke téli hetek után a legjobb választás volt a Hotel Flóra! A hétvége alatt sikerült teljesen feltöltődni,elfelejteni a hétköznapokat. Az átjárás a termálba jó megoldás,az ottani medencék változatosak,annak ellenére hogy sok volt a szállóvendég,ezt egyáltalán nem lehetett érzékelni. A szálloda welness részlege is nagyon tetszett,jó levezetése volt a napnak.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotelben töltöttünk januárban 4 éjszakát.Mindennel meg voltunk elégedve.A szomszédos fürdő thermálvize miatt választottuk a hotelt.
A szálloda wellness része is kiváló mind a medencék, mind a szaunák,az este 10-ig nyitvatartás pedig még csodálatosabbá tette az estéket.
Minden dolgozó nagyon kedves és segítőkész volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A rettentõ hideg ellenére a wellnes részleg àltal nyújtott élmények, a dögönyözôk, a pezsgõfürdôk, a masszàzs feledtette velünk és nagyon élveztük. A mosolygòs és segítôkész személyzetnek köszönhetôen gyorsan felfedeztük a szolgàltatàsokat és nem éreztük magunkat idegennek.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Nagyon kedves es segitokesz a szalloda szemelyzete.Pozitiv,hogy este 11 oraig nyitva volt a wellnesz reszleg,es nagyon jo ,hogy meleg a viz.Koszonet a recepcio munkatarsainak a gyors ugyintezesert.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
A szálloda a városi strandfürdő hideg-meleg medencéihez közvetlen kijárattal és ingyenes használattal rendelkezik. A strand csodás: Úszómedence, és különböző hőfokú gyógyvizes medencék, nagyrészt a szabadég alatt. Szuper! Ezen kívül a hotelen belül fitnessz terem, szaunák, és kisebb pezsgőmedence található, masszázs és egyéb wellness kezelésel, szintén nagyon jó.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 9.
Évente 2-3 alkalommal töltöttünk néhány napot a szállodában. Sajnos az ellátás színvonala egyre rosszabb. A reggeli mind a 4 nap egyforma volt, semmi változatosság. Azt még egyszer sem tapasztaltam, ami most a 12. 06-i vacsoránál történt. Egy órával a vacsora kezdete után több ételtartó üres volt, a pótlás pedig erősen akadozott.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Több éve már hogy először ebben a szállodában pihentünk. Most úgy gondoltuk visszatérünk. Az ágy nagyon kényelmes vastag és jó minőségű matracokkal van ellátva. A szoba is nagyon kellem behatást tett. Jó illat volt mindenütt ami kifejezetten tetszett.

Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2018.04.02.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással egybekötött pincelátogatással, wellness részleg használattal, múzeumbelépővel, várostérképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.01.01. - 2017.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.08.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, gasztrokiruccanással, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
8 nap/7 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra élményfürdőhasználattal, parkolással
2017.01.03. - 2018.04.02.

Szállodák Eger környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

EgerX