Vacskamati

Vacskamati adatlapja

Regisztráció2015.11.02
Utoljára itt2022.12.09

Szörnyű 2015. november 2.családjával járt itt
Nem akarom elhinni, hogy egy ilyen frekventált helyen létezhet egy hely, ami ennyire rémes. A felszolgálóval nem volt különösebb baj (azon kívül, hogy képzetlen volt, teljesen laikusként ügyködött). . . . . . . viszont kedves volt. Az ételek konkrétan ehetetlenek voltak. Nyers, rágós húsok, lehetetlen körettel. Senkinek sem ajánlom.
Kiváló 2015. december 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt. A pizza nagyon finom, de a tésztákat is kipróbáltuk: a kacsás isteni :) Továbbá nagyon finom mindig a séf ajánlata. A pincérek figyelmesek, kedvesek, nagyon lendületes, fiatalos hely. Csak ajánlani tudom! Legalább hússzor voltunk már, és a minőség állandó, csak jót tudok mondani erről a helyről.
Kiváló 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
Budapesten itt lehet kapni a legfinomabb macaront. Az ára ugyanannyi, mint pl. a Sugar Shop-ban, de ezek a sütik érezhetően finomabbak, és különlegesebbek. Nagyszerű a minőség, sokszor jártunk már itt. Az eladók kedves fiatalok, mindig csak jó élmények érnek itt, akárhányszor voltam eddig. Szerintem érdemes kipróbálni annak, aki szereti a minőségi dolgokat.