VidamonJ

VidamonJ adatlapja

Regisztráció2015.07.15
Utoljára itt2017.07.15

Kiváló 2016. április 12.barátokkal járt itt
Nagyon szép hely,a kiszolgálás szinvonalas,az ételek finomak és árban is nagyon jólevesk. Tetszet,hogy van menü és változatos. 1250 ft-ért leves,második és vagy kávé ,vagy sütemény. Minden nap ott ebédeltünk. Ajánlom másoknak is,akik Szegeden járnak. A mellékhelyiség tiszta. Nagyon tetszett a kinti rész,így tavasszal és nyáron nem kell benn enni.
Kiváló 2016. április 12.barátokkal járt itt
A szálloda előnye,hogy a belvárosban van. Közel a Tisza és minden nevezetesség. A személyzet kedves és udvarias. A reggeli svédasztalos,tényleg van minden,amit az ember enni szeretne. A szálloda nagyon szép belülről is. Vannak még hiányosságok,de remélem majd kijavítják.
2017. április 20.családjával járt itt
Nagyon jó helyen van a szálloda,A személyzet kedves,barátságos. Mindenhol tisztaság van,a szoba kényelmes. Az étkezés,nagyon jó vacsorák voltak,a svédasztalos reggelinél volt választék. egyedül a meleg tejet hiányoltam,mert a kakaóhoz és a kávéhoz jó lett volna. a velnesz részlegen is minden volt ,jó volt a szauna,a dzsakuzi és tényleg tisztaság volt.
Felhasználó fényképei:
Kristály Hotel Keszthely - Kristály Hotel Keszthely - Kristály Hotel Keszthely -