Zsolt Guber

Zsolt Guber adatlapja

Regisztráció2013.06.07
Utoljára itt2023.06.22

Szörnyű 2023. február 24.a párjával járt itt
A hely nevéből és elhelyezkedéséből adódóan nagyon nagy csalódás volt. Megérkezéskor kintről még azt sugallta ami a neve, nade belépve egy ultramodern étterem. Mindez egy olyan helyen ahol rengeteg turista fordul meg, szeretne egy kis helyi hangulatú helyi ételt enni. Na azt itt nem tud mivel csak bejelentkezésre fogadnak vendéget.
2013. augusztus 11.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen van, gyönyörű a kilátás, csendes környezetben. A szolgáltatások mint a wellness részleg elrendezése nem a legideálisabb, a medencék vize hideg, amin szerintem könnyen lehetne változtatni napkollektorral. A személyzet udvarias, kedves, és mindent megtesz a vendégekért, bár nekem a foglalás egy kicsit nehézkesen sikerült, volt némi félreértés, de ez elhanyagolható.
Felhasználó fényképei:
Hotel Kikelet Pécs -
Kiváló 2017. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
A szálĺoda jó hangulatú, az ételek változatosak és finomnak voltak, a takarításnál egy kicsit nagyobb odafigyelés nem árt, pl: az elsö emeleten a nagy erkély is hozá tartozik egy felsöprés és egy felmosást megérdemel néha. A szálloda szervezésében nagyon jó és hangulatos programokban vehetünk részt.
Felhasználó fényképei:
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd -