Trianon emlékmű Érpatak

Trianon emlékmű Érpatak
Trianon emlékmű ÉrpatakTrianon emlékmű Érpatak
Trianon emlékmű ÉrpatakTrianon emlékmű Érpatak

Trianon emlékmű Érpatak bemutatkozása

A Trianon emlékmű a Kállói út és Érpataki bekötő út találkozásánál található. Az alkotás Török József munkája, melyet 2010.június 3-án emeltek fel.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Trianon emlékmű Érpatak vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2286 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44099 feltöltött kép
Átlagos 2023. december 5.egyedül járt itt
Ez az emlékmű konkrétan nem Érpatak faluban van, hogy hanem jóval kint a határban, valahol ott, ahol az Újfehértót és Nagykállót összekötő országút van. Én meg, mint fanatikus emlékművész, persze, hogy megállok egy ilyen helyen, megszimatolni a művet. Érpatak buzgó polgárai a 90.
Trianon emlékmű Érpatak - Külső képTrianon emlékmű Érpatak - EgyébTrianon emlékmű Érpatak - EgyébTrianon emlékmű Érpatak - EgyébTrianon emlékmű Érpatak - Egyéb