Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse

a 19 lajosmizsei étterem közül
szálláshely étterme
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme LajosmizseGeréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse bemutatkozása

Bográcsban gőzölgő alföldi gulyásleves vagy egy csészényi hűsítő, lágy eperkrémleves; hagymán-paprikán pirított serpenyős libamáj vagy egy könnyű zöldséges lasagne, desszertnek esetleg egy főételnek is beillő adag somlói galuska – a Geréby Kúriában mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő finomságokat.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 8., üzleti partnerrel járt itt
Egy nagyobb céges rendezvényt vittünk a kúria éttermébe, mert egy igazán különleges élményt szerettünk volna adni a vendégeinknek. A pincérek pedig nagyon segítőkészek, a bő 200 vendéget folyamatosan ellátták étellel-itallal. Az előételt és a levest pincérek szolgálták fel, a főétel és a desszert svédasztallal volt megoldva.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse - Étel/italGeréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse - Étel/ital
Kiváló 2013. május 9.a párjával járt itt
Én 2 évvel ezelőtt voltam ott (4 napot töltöttünk el a párommal), és csak pozitív tapasztalataim vannak. Az ételek nagyon finomat és nagy adagok. A pincérek udavariasak, kedvesek, az étterem tiszta és szép. Az egész kúria hangulata és nyugalma elkápráztatott minket, maximálisan feltültődtünk az ott töltött napok alatt. Szívesen visszatérnék még a Geréby Kúriába!
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse - Külső képGeréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse - BelsőGeréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse - BelsőGeréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse - EgyébGeréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse - Külső kép
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar étterme Lajosmizse a térképen
6050 LajosmizseAlsólajos tanya 224.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi