Hősi emlékmű Ábrahámhegy

Hősi emlékmű Ábrahámhegy
Hősi emlékmű ÁbrahámhegyHősi emlékmű Ábrahámhegy
Hősi emlékmű ÁbrahámhegyHősi emlékmű Ábrahámhegy

Hősi emlékmű Ábrahámhegy bemutatkozása

A Hősi emlékmű az I. és II. világháborúban elesetteknek állít emléket.

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2024.10.06-ig
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp

Hősi emlékmű Ábrahámhegy vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 25.egyedül járt itt
Csak hiánypótlás magam felé, annyi településnek szemléltem, bíráltam, véleményeztem már az emlékműveit, látnivalóit, pont Ábrahámhegyét meg nem, ahová 60 éve járok? Na jó, 60 éve azért ez sem volt itt, közben nőtt ki a földből, a két oszlop, közöttük a világháborúk áldozatainak neveivel, aztán később gyarapodott a mondanivaló, lett itt 1956 is, meg az aradi vértanúkról is itt emlékezünk, egykupacban. Mohácsi hős meg egy szál sincs.
Hősi emlékmű Ábrahámhegy - Külső képHősi emlékmű Ábrahámhegy - EgyébHősi emlékmű Ábrahámhegy - EgyébHősi emlékmű Ábrahámhegy - EgyébHősi emlékmű Ábrahámhegy - Külső kép