Kemencés Pizzát máshol

Kemencés Vendéglő Balatonboglár BalatonboglárKemencés Vendéglő Balatonboglár Balatonboglár a térképen

Átlagos 2015. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 17.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
3 Pizzát szerettünk volna, de sajnos 45 perc után amit kihoztak... Égett és ezáltal keserű volt mindegyiken a paradicsomszósz.
A pincér aki kihozta mondta is: "Kicsit égett a széle de így is finom." Hát nem volt az!
Mivel éhesen, 3 kisgyermekkel késő este voltunk ott, elfogyasztottuk amit tudtunk és ki is fizettük. (Az üres pirítóst is megettük volna!)

Azt nehezményezem hogy bár elismerték a hibát, fel sem merült a kompenzáció. Volt képük haszonkulcsot felszámolni egy elismerten rossz ételért.

Amúgy hangulatos családias hely és gondolom tudnak jót is csinálni, de mi ezt nem tapasztaltuk. Sajnos mi csalódottan jöttünk el.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos

Kemencés Vendéglő Balatonboglár további értékelései

2016.08.21a párjával
Udvarias,barátságos kiszolgálás.Hatalmas adagok.Próbáltunk hibát találni a felszolgálásban,étel minőségében,mennyiségében....nem találtunk!!!!!!!! Köszönjük,hogy ott lehettünk és megnézhettük a kulisszatitkokat!!!!!!!!!!!!!!!! Ha legközelebb Bogláron vagy a környékén járunk,biztos,hogy betérünk...
2015.08.24gyerekekkel
Viszonylag szűk választék, házias ízek, kerthelyiség, "nagymama főz, nagypapa felszolgál" hangulat.
2015.07.22gyerekekkel
Az adagok kicsik, az étel sületlen volt és drága. A hely ugyan hangulatos, de a többi dolog nagyon lehúzza.
Boróka Vendégház Balatonlelle - Legjobb ár
06.01-09.01.