Szánalmas,soha többet ide

Nosztalgia Kávézó & Cukrászda BalatonboglárNosztalgia Kávézó & Cukrászda Balatonboglár a térképen

Gyenge 2023. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. november 1.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Számunkra nagy csalódás volt ez a cukrászda.Júliusban voltunk nyaralni és mivel Balatonlellén voltunk úgy gondoltuk átnézünk a szomszédos városba.Ott láttuk meg ezt a cukrászdát és gondoltuk megnézzük milyen finomságok vannak.De bár ne tettük volna.A kiszolgállás is elég gyatra volt.A választékról nem is beszélve.Ha volt tíz darab sütemény a választékba akkor sokat mondok és a fagyiból sem volt sokféle.Jó lett volna ha lett volna tejmentes sütemény,de sajnos nagyon ritkán van.Ráadásul szerintem nem is volt némelyik sütemény friss sem,mert ezt lehetett rajta érezni.
Leht hogy csak roszkor voltunk ott,de ez örökre nyomot hagyott bennünk.És nem jó értelemben.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Nosztalgia Kávézó & Cukrászda Balatonboglár - Étel/italNosztalgia Kávézó & Cukrászda Balatonboglár - Étel/italNosztalgia Kávézó & Cukrászda Balatonboglár - Étel/italNosztalgia Kávézó & Cukrászda Balatonboglár - Étel/italNosztalgia Kávézó & Cukrászda Balatonboglár - Külső kép
Boróka Vendégház Balatonlelle - Legjobb ár
06.01-09.01.