városi Vasút/kisvasút közül
Vasút/kisvasút

Balatonfenyvesi Kisvasút Balatonfenyves bemutatkozása

A hangulatos, népszerű kisvasútnak menetrendszerű forgalma jelenleg csak a Balatonfenyves-Központi Főmajor (Imremajor)-Somogyszentpál vonalon van. A vasút 1956-ban indult először útnak.

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód

Balatonfenyvesi Kisvasút Balatonfenyves vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 1.családjával járt itt
Kiváló program mindenkinek
A Berek rejtelmes világán keresztül halad az út Imremajor érintésével Csisztapusztáig, ahol egy fürdő van.
A vonatok sűrűn járnak, gyerekeknek hatalmas élmény a rohanó világban.
Balatonfenyvesi Kisvasút Balatonfenyves - EgyébBalatonfenyvesi Kisvasút Balatonfenyves - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Szép környezetben haladunk végig, lehet nézelődni, rácsodálkozni a tájra. Nem túl hosszú az út a végállomásig, így az egészen picik sem unják meg az utazást.
Hihetetlenül olcsó, ez nagyon meglepett!