Egy cuki figyelmeztetés

Lourdes-i barlang BalmazújvárosLourdes-i barlang Balmazújváros a térképen

Érdekes 2024. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. február 8.
A templomkertben bóklásztam vala Balmazújvárosban, mivel köztudottan nagy templomkertista vagyok, és itt leltem a kedvenceim egyikét a helyi Lourdes-i barlangot. Mint az ország összes ilyen intézményének fanatikus barlangásza, azonnal körülrajongtam, de ez még nem lenne elég az említéshez, Mária kezén viszont egy olyan üzenet lóg, amit érdemes külön kiemelni. Úgy tűnik, nem csak a városvédő Pallasz Athéné kezéből lopják ki időnként a lándzsát, de a Szűzanya kezéből is a rózsafüzért. De erre nem valami irgumburgumot írtak oda üzenetül a tolvajnak, hanem az egyik idősb honasszony hívő megfogalmazott egy kedves és szerethető üzenetet, a képen látszik, és azt akasztották a szent szobor kezébe. Nekem tetszett. A történetet a kántortól tudom, és meg is kérdeztem, hogy Bernadette-et is ellopták-e, mivel nem térdel a Szűzanya lábánál, de azt mondta, hogy nem is volt Bernadette, külön gyűjtenek rá, de a templomon belül van még egy komplett Lourdes-i barlang, abban van Szent Szűz is, meg Bernadatte is, egyelőre elégedjünk meg ennyivel.
Lourdes-i barlang Balmazújváros - EgyébLourdes-i barlang Balmazújváros - EgyébLourdes-i barlang Balmazújváros - EgyébLourdes-i barlang Balmazújváros - Külső kép
Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla
Tavaszi Basic Kamilla
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok