4,6
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Berekfürdői Termál- és Strandfürdő Berekfürdő
Berekfürdői Termál- és Strandfürdő BerekfürdőBerekfürdői Termál- és Strandfürdő Berekfürdő

Hotel Kumánia Kisújszállás - Pünkösdi kikapcsolódás
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Berekfürdői Termál- és Strandfürdő Berekfürdő vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 23.csoporttal járt itt
Régóta készűltem meglátogatni ezt a neves strandot. Nem okozott csalódást, óriási terűleten sok külőnféle medencével. Minden igényt kielégítő szolgáltatásokkal rendelkezik. Szerencsére árnyékolos medence is van, mert nagy szűkség volt rá a tűző nap ellen.
Berekfürdői Termál- és Strandfürdő Berekfürdő - EgyébBerekfürdői Termál- és Strandfürdő Berekfürdő - EgyébBerekfürdői Termál- és Strandfürdő Berekfürdő - EgyébBerekfürdői Termál- és Strandfürdő Berekfürdő - Egyéb
Átlagos 2023. június 19.a párjával járt itt
Az etetőhekyek drágák 1500. - egy tejfölös sajtoslángos. 1100. - egy korsó Staripramen. 3500. - a birkapörkölt tele zsírral az etezőhelyen. Aranypart és a Park éttermek menüje 2200. - kitűnő. Egyébként minden más színvonalas náluk. Az Aranypartban egy szépségkirálynő szolgál fel és csoda kedves. Nem a dundibb mert ő mindent elfelejt
Kihagyhatatlan 2022. július 29.gyerekekkel járt itt
4 gyermekkel voltunk,mindenkinek sikerült találni olyan medencét amit a tudott lvezni.
Nagyon szép helyen van maga a fürdő,nagyon tiszta minden.
Egy kis gondunk akadt az tkezsnl,mert sajnos lassú volt a kiszolgálás a büfében de ez nem a fürdő hibája.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. június 30.családjával járt itt
12 éve jártunk itt utoljára, azóta gyökeresen megváltozott a fürdő, természetesen az alap medencék ugyan azok csak felújítva mint 25 évvel ezelőtt. Sok új medence épült az utóbbi 10 évben, felkapott strand lett, ez az árakban is megmutatkozik. Jó volt itt lenni, és feleleveníteni a régi élményeket.
Kihagyhatatlan 2018. július 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon szépen felújított, de mégis a hagyományos stílus jegyeit is hordozó strandfürdő. Szép kártyát elfogadnak. 6 éves korig ingyenes, van családi belépő is. A parkolásért nem kell fizetni! Nagy méretű medencék, minden korosztály talál megfelelőt. A csúszdáért és a fedett fürdőért nem kell külön fizetni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Pár éve jártunk Berekfürdőn és nagyon tetszett a hely. Olyan igazi retró hangulata van a helynek,mintha megállt volna sz idő. :-) A fürdőt kipróbáltuk, kellemes hely,de éppen nagy társaság volt így pihenni ,relaxálni mi akkor nem nagyon tudtunk. Szemben volt a szállásunk a Thermál Hotel Szívek Szállodájában,amiben szintén van fürdő és azt ingyen használni tudtuk,így mi ott fürödtünk.
Kihagyhatatlan 2016. május 15.a párjával járt itt
2016 május 09-13-ig szálltunk meg férjemmel Berekfürdőn. Nagyon elvarázsolt bennünket,hogy a fürdő nagyon szépen parkositott nagy területen oszlanak meg a különböző hőfokú medencék. Nagyon sok árnyékot adó hatalmas fák biztosítják,a piheni napozni vágyók igényeit. Medencék vize szép tiszta volt és minden korosztály igényét kielégítik.
Kihagyhatatlan 2016. május 13.a párjával járt itt
Lassan tíz éve vagyunk Berekfürdő imádók! Sokáig keresgéltünk olyan helyet ami a mi igényeinknek megfelel és láss csodát találtunk! Nagyon baráti áron nyaralhatsz ,fürdőzhetsz, étkezhetsz! ! Olyan pihenni vágyó embereknek társaságoknak ajánlom akikben él még az igazi régi hangulatú fürdőzés élménye.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.